Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl100Fr Kk

• bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Az ellenfél 28/8/3,3 39 hand alatt. Turnon úgy gondoltam inkább ráálok a potcontrollra, a riverre meg csak hápogtam mint a parizer nélkül maradt nyugdíjas.

Valaki vmit másképp? Gondolom itt most sok lesz a B/C turn.

No-Limit Hold'em, $1.00 BB (9 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

CO ($100)
      Button ($196.50)
      SB ($209.60)
      Hero (BB) ($107.10)
      UTG ($100)
      UTG+1 ($50.45)
      MP1 ($203.55)
      MP2 ($79.35)
      MP3 ($126)

Preflop: Hero is BB with K, K
      4 folds, MP3 calls $1, 3 folds, Hero bets $3, MP3 calls $3

Flop: ($8.50) 10, 5, K (2 players)
      Hero bets $6, MP3 calls $6

Turn: ($20.50) 9 (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $9, Hero calls $9

River: ($38.50) Q (2 players)
      Hero checks, MP3 bets $23, Hero folds

Total pot: $38.50
  • 2 válasz
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Szia,

Én flopon talán nagyobbat emeltem volna, hogy húzók jobban fizessenek, a baj, hogy a turn lappal, hogy minden húzó kiegészült (JQ, és flushúzók kb calling rangenek egy nagy resze PP-ket nem számolva KQ, JT, JK, KT esetleg-t). Mondjuk talán hiba volt feladni a leadet turnon, bet/call nem lett volna rossz, ahogy írtad, de kíváncsian várom a többiek véleményét:)

Szóval szerintem OOP flop 8-8,5 bet turn 3/4-4/5 potbet/call. De ha már checkeled a turn, akkor check/raise is jobb lett volna, mint ez, szerintem növekszik a pot ha leesik full és könnyen be tudod tenni, meg esetleg ha nincs flushe akkor FE van:) Ennyire vártad a full-t?:D :D

Egyébként turnon most vagy nagyon gyenge van nagyon erős szerintem... Nem hiszem, hogy riveren esett le a flushe. Még azt sem tartom kizártnak, hogy jobb voltál riveren... Én, ha az Ő szemszögéből nézem (SH-s szemlélettel:) , akkor pozícióban megadott, flopon nem volt biztos, hogy betaláltál (en ilyen boardokat cbetelem mindig csak szinnel vagy K-val tarthatod), akár floatolhatott is airrel, utána meg checkeled, ezek szerint gyenge vagy (mert ilyen húzós boardon checkelni...), kérdő betre csak megadod (még gyengébb vagy), és riveren én is beteltem volna, ha nincs showdown értékem akkor a semmivel... Flushel meg ugye nyilván szintén.

Elég szerencsétlen lett egyébként a turn és river card.
      Összefoglalva, szerintem nem szabad ilyet csinálni, hogy ennyire húzós boardon így feladod, ha meg is jön a húzó, meg kell tőle kérdezni, hogy tényleg betalált-e, 15dollár bet jó is lett volna és ha minraise call esélyek miatt 11 jónk van.

De én SH-t játszok szóval lehet, nem jó a gondolatmenet. Bocs, ha túl hosszú lett csak írás közben sokat gondolkodtam, első handelemzésem kb:D lehet szar lett:D

Üdv,
      Csenge
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Pre miért ilyen kicsit emeltél?
      Bet turn. Ha csak megad akkor bet river.
      Ha visszaemel akkor számold ki hogy érdemes e megadni vagy sem.