Nl20 Sh Jj

• vegas2
      vegas2
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.15, Hozzászólások: 1.004
      No-Limit Hold'em, $0.20 BB (5 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

SB ($52.83)
      BB ($22.45)
      Hero (UTG) ($20.02)
      MP ($4.86)
      Button ($21.33)

Preflop: Hero is UTG with J, J
      Hero bets $0.80, 1 fold, Button calls $0.80, SB raises $1.30, 1 fold, Hero calls $0.60, Button calls $0.60

Flop: ($4.40) 6, 4, 5 (3 players)
      SB checks, Hero bets $3, Button raises $10.80, 1 fold, Hero folds

Total pot: $10.40

Sziasztok!
      Pf jó a call,vagy erre a mini 3betre rá lehet emelni?
      Flopon overpárom van ,ezért védelemért és információszerzés miatt nyitok.
      Erre a BU,aki 2-szer coldcallozott pf,visszaemel.Ti milyen lapra tennétek?
      Jó itt a dobás?
  • 5 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      jó a megadás, de itt sett értékre adhatsz meg sztem, nem szabad postflop tulértékrlni a lapot egy ilyen alacsony floppon. BU 2x coldcallja lehet kis PP ami betalálta a setet. De lehet nála is kisebb over. Statok segithetnének, ha agróbb és képes semi blöffre vagy könnyen berakja a pénzt huzóra akkor lehet ezt callozni, ha valami NIT akkor a fold sem rossz
    • vegas2
      vegas2
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.15, Hozzászólások: 1.004
      Csak 21 hand van róla,az alapján 20/10-es,AF nincs!Ez nem sok!
      Szerintem az alacsony pocketeken kívül lehetnek még nála akár sc-k is(34s,45s,56s,67,78s,89s)Ezek ellen sem vagyunk túl jók.
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Nekem tetszik a preflop játékod, és tulajdonképpen a postflop is.

Elég tág range játszhat így, két pát, szet, sor, combo draw, és kisebb overek mind számításba jöhetnek. Ez így nagyon közelíti az 50-50-et, szóval visszatolni sem hiba szerintem.

Kérdés tényleg az, hogy húzókat passzívan vagy agrón játssza-e meg, mert szerintem is itt leginkább ez a mérleg nyelve. De soha nem calloznám, ha játékban maradsz, az csakis push lehet szerintem.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Nekem egyáltalán nem tetszik az, hogy szendvicsbe játszunk. SB simán ch/relhet, BTN meg simán ránk emelhet... Ha BTN megad akkor is nagyon sok scary card jöhet turnre ami után elég necces a játék, lényegébe a több mint a fél pakli rossz...

szóval nekem ez itt c/f. és szerintem ez egyáltalán nem weak...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Elég rossz lesz a helyzet a floppon ha csak callozunk pre, mert két ellenfél közé szorulunk.

Ez az idióta minraise sok minden lehet SB-től, úgyhogy egy 4bet sokkal jobban tetszene, az még nem fog kommitálni, mivel csak minraise-elt. UTG-ből egy 4bet elég nagy erőt mutat, simán elviheted már pre a potot, ha meg valaki pushol akkor lehet dobni.

Ha már csak calloztál, akkor a postflop játék így okés.