NL50sh JJ

• dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      ellen:
      VPIP/PFR/AF/Hands: 18/15/5,3/169
      3bet preflop: 10,5
      Cbet flop: 80
      WTSD: 29

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BU:
      $90.35
      SB:
      $22.05
      BB:
      $50.00
      MP3(Hero):
      $50.00
      CO:
      $50.00

Preflop: Hero is MP3 with J, J.
      Hero raises to $2.00, CO raises to $6.00, 3 folds, Hero calls $4.00.

Flop: ($12.75) 2, 5, J (3 players)
      Hero checks, CO bets $9.00, Hero calls $9.00.

Turn: ($30.75) 7 (3 players)
      Hero checks, CO checks.

River: ($30.75) Q (3 players)
      Hero bets $15.00, CO raises to $35.00(All-In), Hero calls $20.00(All-In).

Sziasztok,

Érdekelne kinek mi a véleménye a játékról!

A megjátszásom:
      Preflop:
      Megadás a (3bet 10,5) miatt történt. 4bet pus-t túljátszásnak éreztem, viszont a 10,5 3bet miatt eldobni sem akartam. (a 10,5% 3bet -böl egy 5% amit utg emelésre 3bet-el kb AJs+ 99+) Terv az volt, hogy alacson, vagy (Axx) floppon check - call, vagy check raise lesz a játékom (pesze set nélkül). Kedvezőtlen floppon pl (AKx ..., FD...) check fold a játékom. Lehet hogy a JJ -t simán dobnom kellett volna OOP!?

Flop:
      Leesett a set, húzó nélkül egyszerű az élet :) A 100CBet miatt check call. Sima 100BB be tud még kerülni és még javulhat is az ellen, viszont az UTG 3bet skálájába nem sok J -t van és ugye kettő abból is nálam. AK, AQ,KQ, TT itt az emelésre dob. Lehet, hogy egy AA, KK,QQ, AJ egy check raise -re is dob.

Turn:
      A játék itt ismét check raise allin lett volna. Leht hiba ingyen lapot adni a húzónak itt, és ha lapja van akkor pedig simán fizet, viszont a 7 valószínűtlen, hogy segített neki. Jobb lett volna egy bet - push? Ezen a ponton azt éreztem, hogy a check miatt nem fogja kifizetni a set -et. Mint látható jött is a check behind, ami itt szerintem pot-controll és valószínűleg nincs lapja.

River:
      Segíthetett is neki, és provokálni is akartam, értékért nyitottam. Jó a méret?

Várom a kritikát! :D
  • 4 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von dulo80

Várom a kritikát! :D
      Mit kritizáljunk? ;) Szépen leírtál mindent és le is játszottad ahogy kell :)
      Na jó az a gondolat, hogy PF fold egy kicsit erős volt ;) :D
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      szerintem river c/r all in... Qra ráblöffölhet, mivel elég passzívan játszottuk meg a handet...
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      nem hiba oop fold pre a JJ. De ilyen aggró ellen jó a call. ha csak egy magas lap jön floppra akkor lehet callozni is simán a c-betet. c/raisenek nem látom értelmét, blöffbe forditjuk a kezünket.
      Nem rosz a slowplay mert könnyen lehet nála AIR is. CSak az a baj hogy oop vagy és checkelhet turnon ahogyan tette is. De overrel ugyis betelni fog, a semmivel meg blöfföljön csak.
      Riveren jó a donk.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ilyen aggró 3betelő ellen belefér a pre call.
      Turn c/r jó lenne, de nagy az esélye, hogy blöff 3betelt és egy standard cbetet sütött el, és emiatt check behindolni fog, de mégis a checkben látok több value-t, mert riveren hero callozhat valami kézbe párral pl, amit egy turn betre valószínű dobna.