[SH] NL10 sh AJ TPTK

• Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($3.78)
      BB ($5.06)
      UTG ($3.22)
      Hero ($10)
      CO ($13.34)
      BTN ($10.45)

Dealt to Hero A:diamond: J:diamond:

UTG calls $0.10, Hero raises to $0.50, fold, BTN calls $0.50, fold, fold, fold

FLOP ($1.25) J:heart: 5:spade: 7:heart:

Hero bets $0.80, BTN raises to $3.65, Hero raises to $9.50 (AI), BTN calls $5.85

TURN ($20.25) J:heart: 5:spade: 7:heart: 7:diamond:

RIVER ($20.25) J:heart: 5:spade: 7:heart: 7:diamond: 4:heart:

BTN shows 5:club: 5:diamond:
      (Pre 52%, Flop 98.1%, Turn 90.9%)

Hero shows A:diamond: J:diamond:
      (Pre 48%, Flop 1.9%, Turn 9.1%)

BTN wins $18.90

helo
      srác 21-15, 5.1 3bet, call open 8, fold to cbet 33, wtsd 43, AF 2
      150 hand alatt

El kellett volna dobni ellene?
      Bet méret olyan furcsa volt, total blöffre emiatt+adatok alapján se raktam, de úgy gondoltam lehet J-je is. Lehet J-vel csak callozott volna, de végülis azt is kellene védenie, akárcsak a set-et. Húzóval meg nem hiszem, hogy ilyen agresszívan játszana, max ha monster draw.
      Utólag ha több időm lett volna átgondolni, eldobnám, mert J-vel inkább csak callolna 2 AF-el. Bár utólag könnyű.. :)
      kösz
  • 4 válasz
    • wago
      wago
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.24, Hozzászólások: 1.839
      Hát egy hívást egy 21/15-ös arc általában ilyen alacsony párokkal adja meg. Mely itt könnyen betalálhatott. Vagy esetleg egyszínű kapcsolódó lapok mely úgyszintén nem túl jó. A floppon egy eléggé izmosat visszabetel. Valószínűleg azért ilyen nagy, hogy blöffnek tűnjön, illetve szerintem ő flösshúzóra gyanakodott.

Flop - bet/fold

Gyenge opció lehetne még a bet/call is, turn-ön pedig csekk/fold, ha nem jön semmi. Nem lett volna még akkora a pot, hogy commited legyünk, bár elég drága turn lap, szóval jobb a flop bet/fold. NEm sok esélyt látok a javulásra így.
    • Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Original von wago Hát egy hívást egy 21/15-ös arc általában ilyen alacsony párokkal adja meg. Mely itt könnyen betalálhatott. Vagy esetleg egyszínű kapcsolódó lapok mely úgyszintén nem túl jó. A floppon egy eléggé izmosat visszabetel. Valószínűleg azért ilyen nagy, hogy blöffnek tűnjön, illetve szerintem ő flösshúzóra gyanakodott.

Flop - bet/fold

Gyenge opció lehetne még a bet/call is, turn-ön pedig csekk/fold, ha nem jön semmi. Nem lett volna még akkora a pot, hogy commited legyünk, bár elég drága turn lap, szóval jobb a flop bet/fold. NEm sok esélyt látok a javulásra így.
      Ja bet/fold kellett volna, set inkább valúszinűbb, mint J. Bet/call drága is+rossz is szerintem. Vagy push vagy fold.

kösz
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      jobbb lenne spec a vak CC% ot megnézni de az átlagolt 8% kb pont a az SCket jelenti ha vakba van... 95%ba....

bet/fold... ovrererl 3betelt volna... SCkkel meg egy 8%os nema d meg vakból... bet/call nagyon rossz.... so all in v fold... itt mienképpen fold...
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      az adott villain ellen nem hiba itt a bet/call sem, TPTKval 100 bb deepen, ha van róla read, hogy aggrón játssza meg a drawjit is. ne felejtsuk el, hogy az AF az elég túlértékelt dolog, és még 150handen sem mutat teljesen reális képet, illetve ne csak a statokra hagyatkozzunk. Ha itt nálam lenne az A heart, J x akkor inkább lenne ez számomra dobás, mert akkor kisebb a valószinűsége, hogy nut flushdrawval izmozik, de igy mivel BTNrol adott meg simán lehet nála vmi spekulativ Axs is.