Egy gondolat bánt engemet....

• 10 válasz
    • benedeklevi
      benedeklevi
      Black
      Regisztrált: 2008.11.11, Hozzászólások: 2.220
      van ra mod, de szerintem a party sokkal jobb valasztas a kezdeshez. A fulltilt 10% raket vesz el, ami nagyon sok, a party 5% ot. Ha viszont SNGzni akarsz akkor mindenkepp a fulltilt.
    • SMSNovara
      SMSNovara
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.17, Hozzászólások: 25
      Igen, inkább az SnG érdekelne. És eltudnád mondani a folyamatot? Vagy csak simán töltsem le, regisztráljak a kóddal, és, mintha misem történt volna, így küldjem el az adataimat a pokerstrategy-nek, vagy esetleg a supportnak írjak ez ügyben?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia SMSNovara,

Az elképzelésed jó volt, amennyiben még nem érkezett meg a kezdőtőke a Party Poker számládra, akkor van rá lehetőséged, hogy módosítást eszközölj. Készítsd el a FTP számládat az útmutatóban leírtak alapján. Ha végeztél vele, akkor vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálattal, és közöld velük, hogy a Party Poker helyett inkább ide szeretnéd kikérni a kezdőtőkét.
    • SMSNovara
      SMSNovara
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.17, Hozzászólások: 25
      Köszönöm a segítséget!

Szerk.: Még annyi kérdésem lenne, hogy ugye a PartyPokert letöltöttem, kiválasztottam. Tehát az a bónuszkód, ami most elérhető a Full Tilt Pokerre /és egyben az összes többire/, az most tulajdonképpen azonos azzal, amit a PP-re vittem? Mert, mintha az PS150 lett volna, amiket meg elérek, azok PSVIP-ek. Nem tudom, van-e /lényeges/ különbség.
    • Fior
      Fior
      Bronz
      Regisztrált: 2008.07.21, Hozzászólások: 11.682
      ágyban párnák közt halni meg?:)
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Valaki megmondja, hogy miért vannak státuszok, és miért nem lehet egyszerűen elolvasni az összes cikket?
    • tib2
      tib2
      Bronz
      Regisztrált: 2007.04.14, Hozzászólások: 1.494
      Olvasd ezt el, utána már nagyjából sejteni fogod.

Üzleti modell
    • Cuttlefish
      Cuttlefish
      Bronz
      Regisztrált: 2009.04.09, Hozzászólások: 1.803
      Mert raket kell termelni, és ennek egy részét a PS-nek, különben ez nekik nem éri meg, ha mindenki kezdő státuszba elolvassa a cikkeket?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Nos, röviden:

A PokerStrategy egy online tartalom szolgáltató, ami mára egy többszáz főt foglalkoztató vállalkozássá nőtte ki magát. Ők mind azon dolgoznak, hogy napi szinten frissülő pókeres tartalmakkal, stratégiai cikkekkel, oktató videókkal, élő edzésekkel, stb. segítsék elő a tagok fejlődését. Ezt az óriási apparátust azonban finanszírozni kell valamiből. A játékosok szempontjából a szolgáltatás igazából ingyenes, mert a rake-t így is úgy is levonja a terem, viszont minél többet játszik valaki, annál több jutalékot fizet utána a terem. Ennek megfelelően lett kialakítva a jutalmazási rendszer is. Aki több jutalékot termel, az több tartalomhoz fér hozzá - ez így logikus, és nem is működhetne másképpen.

Ezen kívül egy tapasztalatlan kezdő játékost egy komolyabb stratégiai cikk inkább csak összezavarna, mint segítene neki. A sikeres játékossá válás útját mindenkinek végig kell járnia, és a státuszok is ennek megfelelően lettek kialakítva. A stratégia úgy van felépítve, hogy a következő szinthez mindig az előző szint alapos és átfogó ismerete szükséges.
      Ha egy újonc hegymászó egyből az Everestet akarná meghódítani, annak csúnya vége lenne - nincs ez másképp a pókerben sem... :f_tongue:
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Original von Fior ágyban párnák közt halni meg?:)
      :D