Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL2 SH:4way pot TPTK

• kitartas77
      kitartas77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.24, Hozzászólások: 2.378
      PokerStars No-Limit Hold'em, $0.02 BB (6 handed) Hand History converter Courtesy of PokerZion.com

Button ($2.49)
      SB ($24.57)
      Hero ($2.05)
      UTG ($6.77)
      MP ($6.92)
      CO ($3)

Preflop: Hero is BB with A[:club:] , Q[:diamond:] .
      UTG raises to $0.12, 1 fold, CO calls $0.12, 1 fold, SB calls $0.11, Hero calls $0.10.

Flop: ($0.48) Q[:spade:] , 4[:diamond:] , 5[:diamond:] (4 players)
      SB checks, Hero bets $0.4, UTG calls $0.40, CO calls $0.40, SB calls $0.40.

Turn: ($2.08) 7[:diamond:] (4 players)
      SB checks, Hero checks, UTG bets $0.45, CO folds, SB folds, Hero calls $0.45.

River: ($2.98) 5[:heart:] (2 players)
      Hero checks, UTG bets $1, Hero folds.

Final Pot: $3.98

Ezen a ponton még nem volt infóm az asztalnál ülőkről mivel a HUD még nem kapcsolt be.
      preflop sqz?( amikor frissen ülök asztalhoz akkor feszesebben kezdek.)

turn:úgy gondoltam 3ember közül legalább egy FD-vel jött tovább és túlhuzott,ezért lelkiekben már felisadtam a partit,de UTG nyitása a pot méretéhez képest elég weak és azért SD értékes lapom van,így call,majd river újraértékelés mellett döntöttem,vagy itt ezen a pontot fold?vagy 3 emberbe b/f?
      river? úgy gondoltam gyengébb lappal nem bettelne ,hanem mögém checkelne,vagy vbet vagy blöff.
  • 1 válasz