Bónusz

• Kingati
      Kingati
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.12, Hozzászólások: 5
      Hello! Kingati vok! van egy olyan problémám, hogy még nem kaptam meg az 50 dolláros bónuszomat, pedig sikeresen átmentem a teszten. A leírt utasitásokat követve csináltam mindent,(regeltem mansion pokerre, beírtam a számlaszámot a a megfelelő helyre) tehát sz.tem helyesen töltöttem ki mindent. Minden nap többször megnézzem freemailem és semmi nem jött, pedig már több mint 1 hete sikeresen meg van a tesztem. Ha valaki tud lécci segítsen mit tegyek!?
  • 2 válasz
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Szia! Ez ügyben a PS supportját kell felkeresned, a "Segítség" menüpont alatt, az "új üzenet készítés"-nél.
      A support magyar nyelvű, és a kérdésedre kapott választ ugyanitt tudod majd elolvasni.

Mostanában sajnos többször előfordult, hogy nem ment minden simán a Mansionos kifizetéssel.
      Erről sajnos nem mi tehetünk, a PS érdeke az, hogy minél előbb hozzájuttassa a játékosait a kezdőtőkéhez.
      Ha elfogadsz egy jótanácsot, amíg nem érkezik meg a kezdőtőkéd, olvasgasd a stratégiai cikkeket és a fórumot, hogy felkészülten vághass neki az igazi pénzes játéknak! Sok sikert! ;)
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Hiányzik az utolsó lépés, amit még nem töltöttél ki. Ez a " személyes adatok" megadása.