adat véglegesítés

• promano
      promano
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.24, Hozzászólások: 13
      Sziasztok!

Megcsináltam már a pókeroldal kiválasztását, és már reggeltem is oda, de itt a strategyn nem tudok tovább menni az adataim véglegesítésére, mert azt mutatja hogy még nem választottam oldalt. Mit tegyek? A választ előre is köszönöm
  • 6 válasz
    • SMSNovara
      SMSNovara
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.17, Hozzászólások: 25
      Original von promano Sziasztok!

Megcsináltam már a pókeroldal kiválasztását, és már reggeltem is oda, de itt a strategyn nem tudok tovább menni az adataim véglegesítésére, mert azt mutatja hogy még nem választottam oldalt. Mit tegyek? A választ előre is köszönöm
      Szia!

Ugyan nem vagyok tapasztalt játékos, felhasználó, de nem lehet, hogy nem a bónuszkóddal regisztráltál?
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von promano Sziasztok!

Szia!

Ez valami hiba lehet az oldalon.
      Arra kérlek vedd fel a supporttal a kapcsolatot, írd meg nekik melyik termet választottad, illetve a kitöltendő adataidat.
      A Segítség menüpontban tudsz írni üzenetet, és a válasz is oda fog érkezni, általában 48 órán belül. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol vagy német nyelven tudjuk fogadni.
    • MagyarKartyas
      MagyarKartyas
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.17, Hozzászólások: 5
      Sziasztok!

Az egyik kedves barátom kapta ez az üzenetet a "security"-tól.

I'm sorry, but I have to inform you that your PokerStrategy account was
      deactivated due to the fact that you offended the Terms & Conditions.
      Unfortunately, I cannot tell you the specific reason.
      Thank your for your understanding.

Nagyon szeretnék neki segíteni, a következő probléma áll fent.
      A srácnak 2 regje volt, mivel a régit nem tudta érvényesíteni(nem kapta meg rá az 50 dollárját), úgy gondolta megpróbálja még egyszer és annak rendje módja szerint, már a képeket is beküldte ellenőrzésre. Ezek után történt egy számla letiltás és jött ez a levél, ha valaki tudna segítséget nyújtani, hálás lennék. Előre is köszönöm!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Helló!

Nagy hiba volt 2 számlát csinálnia. Ha hozzánk fordul a kezdő fórumba, minden segítséget megkapott volna, hogy hozzájusson a kezdőtőkéhez. Így viszont már megszegte a felhasználói feltételeket, ami miatt zárolták az új számláját is. Innentől sajnos nem tudunk segíteni, a számlák ellenőrzését/felügyeletét a support végzi, és ha ők a deaktiválás mellett döntöttek, akkor nem lehet ezen utólag változtatni.
    • MagyarKartyas
      MagyarKartyas
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.17, Hozzászólások: 5
      Köszönöm szépen a gyors választ, de szerintem ezzel a lépéssel éppen csak azt érik el, hogy csaláshoz kell folyamodnia. :( Szebb jövőt!
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Az okos először kérdez aztán cselekszik - főleg ha nem biztos valamiben.... :s_rolleyes: