hát az 50 dolcsi

• trebitsh
      trebitsh
      Bronz
      Regisztrált: 2009.07.30, Hozzászólások: 2
      Hali!
      Valószínüleg elrontottam valamit, a site kiválasztása után, ami a PartyPoker volt, az oldal angolul települt fel, és a "számla létrehozása" gomb helyett a másikat, a "bejelentkezés" fület nyitottam meg. Itt a számla létrehozásánál kitöltöttem az adataimat, beírtam a bonus kódot, de nem tudtam elküldeni hiszen várta, hogy jelöljek meg összeget amit a számlámra szeretnék utalni. Mivel ezt nem szabad, hogy megkapjam az ötven dolcsit így nem is utaltam. Majd az adataim elküldésénél lemaradt a személyim és a személyem fotója egy fotón, amit pótoltam egy következő emailben. Majd cirka 10 napot vártam tétlenül az 50 dolcsi utalására, de nem jött. Itt fedeztem föl, hogy elvétettem a számla létrehozását, és mérgembem utaltam a számlámra, hogy végre tudjak játszani a nagy készülődés és vizsga meg hasonló után. Most itt tartok.
      A kérdésem az, hogy meg lehetne-e oldani valamilyen formában, hogy a bonus 50-eshez hozzájussak. Nem lenne mindegy, hiszen a meghívóm a site és én is profitálok belőle, ha megkapnám. Esetleg egy másik oldalon egy másik reggel, vagy mit tudom én. Kérlek segítsetek, hogy az eddigi max pozitív véleményem a Strategy oldalról töretlen és még bizakodóbb legyen.
      Köszönettel, trebitsh felhasználó!
      trebitsch@gmail.com
  • 2 válasz
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.327
      Másik terembe újra kikérheted az 50$-od, ha nem kaptad meg a Party Pokerre.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      Original von GrimTheCat Másik terembe újra kikérheted az 50$-od, ha nem kaptad meg a Party Pokerre.
      Így van. Ellenőrizd kérlek, hogy nem kaptál-e üzenetet a Segítség menüben. Ha nincs ott semmi, akkor egy rövid üzenetben vázold a helyzetet a supportnak, és írd meg, hogy egy másik termet szeretnél választani. Ezután választanod kellene egy másik termet a megadott útmutató alapján, ( http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/ ). Ügyelj arra, hogy csak olyan pókeroldalra regisztrálj, ahol még nem rendelkezel számlával. Ha már van számlád a kinézett oldalon, akkor válassz egy másikat a listáról, és pontosan, lépésről-lépésre kövesd a megadott útmutatót. Ezután a Segítség menüpontban meg kellene írnod, hogy ezúttal melyik termet választottad, és mi lett ott a neved. Jelenleg nincs magyar nyelvű ügyfélszolgálat, így az üzeneteket angol vagy német nyelven tudjuk fogadni.