Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Qq Nl50 Hu

• grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (2 handed)

Known players:
      SB(Hero):
      $75.20
      BB:
      $134.45

Preflop: Hero is SB with Q, Q.
      Hero raises to $1.25, BB raises to $4.50, Hero raises to $12.50, BB calls $9.00.

Flop: ($28) 5, Q, 4 (2 players)
      BB checks, Hero checks.

Turn: ($28) 6 (2 players)
      BB checks, Hero bets $23.00, BB raises to $120.45, Hero calls $38.20(All-In).

River: ($209.65) 3 (2 players)

Final Pot: $209.65.
      Results follow:

Hero shows three of a kind, queens(Q Q).
      BB shows a flush, queen high(T 9).

BB wins with a flush, queen high(T 9).

Arsen-nel a naplómban elég szép kis stratégiai vita keveredett ebből a handből, aminek örülök, mert lehet, hogy ráébreszt egy hibámra a HU 4 betelt potokkal kapcsolatban.
      Szóval én eddig a leosztásig egy viszonylag jó játékosnak tartottam Villaint, ezért pl nem védtem a kezem a húzókkal szemben ezzel a kézerővel egy 4betelt botban ilyen boardon , úgy gondoltam,hogyha színhúzója van, az maximum az AJ+os lehet, az meg ugye csak 2 kombináció, szóval én vállalom a kockázatot, és mondjuk szerintem így egy TTből több értéket nyerhetek ki, ha csinálok egy check behindot, amire ő egy agro(kicsit elvakult volt) playa révén biztos rájátszott volna, hiába nem talált be semmivel, de főleg akkor, hogyha az érkező lap egy flösslap lett volna.
      Arra nem gondoltam, hogy SC-t tart egy 4betelt potban, amikor nálam már csak az emelésemnek az 5x-e van kb. Szerintetek ez jó játék volt az ő részéről?
  • 9 válasz
    • ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 223
      Én is hasonlóan játszottam volna meg! :s_biggrin:

Habár én még messzi vagyok ettől a szinttől, de egy "deep" játékban sztem el lehet képzelni SC-t, ha a 4betet callozza.
      A topikba nem akarok belerondítani egy másik kézzel, de nálam is NL25-ön a 3betembe (AKo) callozott pozícióból egy 64s és szépen turnön tönkre mentem a flush-se ellen.
    • GrimTheCat
      GrimTheCat
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.31, Hozzászólások: 7.330
      Egyszínű kapcsolódó lapok flopon történő javulási lehetősége:

10,9% flösshúzó
      9,6% oesd

1,31% sor
      0,842% flöss

Szóval van durván 2%-od nutra, és 20%od erős húzóra.
      Egy ilyen emelt potban valószínűleg egy turn nyitást/emelést már nem tud megadni.

Húzók javulási lehetősége turn-re:
      19,6 % flösshúzó
      17,4 % oesd

Szerintem tehát nem volt nyereséges ekkora implikált esély mellet bemászni neki, de az rng úgy látszik őt jobban szerette.
    • ludicrous
      ludicrous
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.18, Hozzászólások: 223
      Igazad van. A 4betet megadni már csak "intuíció"! :D

De egy fordított helyzetű 3bet megadása még beleférne 22% mellett egy deep! asztalon, nem?
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      A 3bet nem kérdéses tőle, és az sem, hogy egy 3betet még megadhat ezzel a kézerővel.
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      szerintem siman adhato a 3bet T9sel, AA ellen special a legerosebb hand :D D egyebkent szerintem telejsen standard ha flopot nem csekkeled ott is betette volna a penzet imho, ha mar call 3betet jatszott, es egy picit is agressziv
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Original von Lackoogcb szerintem siman adhato a 3bet T9sel, AA ellen special a legerosebb hand :D D egyebkent szerintem telejsen standard ha flopot nem csekkeled ott is betette volna a penzet imho, ha mar call 3betet jatszott, es egy picit is agressziv
      Csak annyi a gond, hogy ez 4bet call volt... :s_rolleyes:
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      ja igazad van bocsi :) ugy mar cinkes :D
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      tökéletes volt a megjátszás, ugysem dobsz settet 4bet potban, de itt oké a slowplay, mer javulhat egy kicsit, amivel beteszi, vagy beblöfföli ő a stackjét a turnön egy check bheind után.
    • Ricsard001
      Ricsard001
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.24, Hozzászólások: 3.991
      Szerintem mindkét megoldás jó. Ha egyenesen belenyit, főleg egy 4bet-elt potban, gyakran be fog kerülni mindkét stack.
      A chack behind megoldás sem rossz, szinte biztosan érkezik a bet turnon, a veszélyt a harmadik szín jelenti, de annyira azért nem komoly a dolog. Ráadásul a full lehetősége is megvan.
      109s lappal 4bet-elt potba beszállni, azt hiszem kiegyensúlyozásnak jó.