NL100 SH QTo

• banditooo
      banditooo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.04, Hozzászólások: 1.201
      Előzmény:
      Már 2,5 beülőt kiosztottam a srácoknak. KK vs AA vakharcban 1 beülő. A srác azonnal ki is ült és hazaszaladt. Jó nagy fishnek pedig áttoltam még 1,5 beülőt. Egy rosszul elsült blöffsorozatban kapott 50BB-t (legalsó párral kísért végig), majd a következő leosztásban floppolt 2 pár vs sorral lestackelt. Persze ő is örömében kiült.
      Mindez 10 leosztás alatt.

BB helyi regulárnak tűnik, nincs róla adat.

iPoker No-Limit Hold'em, $1.00 BB (3 handed) - iPoker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB ($233.62)
      Button ($134.60)
      Hero (SB) ($103.90)

Preflop: Hero is SB with 10, Q
      1 fold, Hero bets $3, BB calls $2

Flop: ($6) 7, 3, 7 (2 players)
      Hero bets $4, BB calls $4

Turn: ($14) 6 (2 players)
      Hero bets $10, BB calls $10

River: ($34) 10 (2 players)
      Hero bets $22, BB raises to $216.62 (All-In), Hero ???
  • 8 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      a szitu amit leírtál sajnos nem kecsegtető előtörténet, egy kétutcás nyitássorozatnak.

Illetve a 6-ost nem barelleztem volna, mert nem nem adsz elő mást, mint egy overpárt, amire az előzmnyek miatt nincs kredited.

Legkésőbb a riveren átváltottam volna C/C-re, elvégre könnyen gondolhatja, hogy feladtuk a blöfföt, és nyit egy JT, vagy 88-99 szerű lappal, vagy rosszabbal is.

szerk.: river természetesen fold, csak egy bukott húzót vagy tiszta blöfföt versz
    • banditooo
      banditooo
      Bronz
      6-os tényleg gyenge barrel lap, de nem akartam hogy előadjon egy floatot.
      Kézbe párokat nagyjából kizárnám, mert azzal preflop visszaemelt volna, természetesen Axs+, broadway lapokkal is. Ennél az asztalnál az összes vaklopás 3bet partivá fajult. Biztos voltam benne, hogy max. valami 3x lehet nála, v. rosszabb esetben K7-J7, 67.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.394
      Original von banditooo 6-os tényleg gyenge barrel lap, de nem akartam hogy előadjon egy floatot.
      Kézbe párokat nagyjából kizárnám, mert azzal preflop visszaemelt volna, természetesen Axs+, broadway lapokkal is. Ennél az asztalnál az összes vaklopás 3bet partivá fajult. Biztos voltam benne, hogy max. valami 3x lehet nála, v. rosszabb esetben K7-J7, 67.

mégis mi az az X, amivel vonzó lehet egy maniac elleni harc bevállalása? Ha pedig van ilyen, akkor miért nem flopon harap Rád vissza? miért vár 2 lapot, ami 99%, hogy over lesz, és betalálhat nálad?

Szóval sztem ez a 3X a riveren elég optimista elképzelésnek tűnik, ha regről beszélünk.

Amúgy pedig annyira nem vérzett volna a szívem, ha "elfloatolnak" egy Q magas kezemet, azt hiszem ebből nem igazán lehet presztízskérdést csinálni, legalábbis tőlem már floatoltak el jobbat is ;)

Nagyon határeset, read nélkül inkább dobás (illetve feladom turnon), vagy C/C riveren, sztem ez hozza a legtöbb értéket.
    • banditooo
      banditooo
      Bronz
      Igazad van a C/C illetően. Tényleg nem kellett volna a rivert meghívni.

Egyébként nagyon úgy éreztem, hogy az emberke rám szállt, és várta mikor csaphat le akár még blöffel is. Mivel nem hoztam meg neki ezt az örömöt egyik utcán sem, csak a river maradt.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von bogec84

Amúgy pedig annyira nem vérzett volna a szívem, ha "elfloatolnak" egy Q magas kezemet, azt hiszem ebből nem igazán lehet presztízskérdést csinálni, legalábbis tőlem már floatoltak el jobbat is ;)

Nagyon határeset, read nélkül inkább dobás (illetve feladom turnon), vagy C/C riveren, sztem ez hozza a legtöbb értéket.
      +1
    • nefarius020101
      nefarius020101
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.13, Hozzászólások: 246
      easy fold, a lineja kb soha nem blöff
    • banditooo
      banditooo
      Bronz
      Nos, lássuk a végét!
      Egyébként 50%-ra vettem hogy blöfföl. 25%-ra 7x, 25% slowplayelt monster.

iPoker No-Limit Hold'em, $1.00 BB (3 handed) - iPoker Converter Tool from FlopTurnRiver.com

BB ($233.62)
      Button ($134.60)
      Hero (SB) ($103.90)

Preflop: Hero is SB with 10, Q
      1 fold, Hero bets $3, BB calls $2

Flop: ($6) 7, 3, 7 (2 players)
      Hero bets $4, BB calls $4

Turn: ($14) 6 (2 players)
      Hero bets $10, BB calls $10

River: ($34) 10 (2 players)
      Hero bets $22, BB raises to $216.62 (All-In), Hero calls $64.90 (All-In)

Total pot: $207.80 | Rake: $2

Results:
      Hero mucked 10, Q (two pair, tens and sevens).
      BB had A, 5 (one pair, sevens).
      Outcome: Hero won $205.80
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      ez is olyan szituacio, ahol nagyon ritkan fognak bloffolni az ellenfelek. irod, hogy nincs rola info -> semmi nem ad okot arra, hogy pont azon az utcan bloffoljon, ahol a legkevesebbet szoktak.

ez legtobbszor full, neha 7-es.