Regisztrációs problémák

• thomkom
      thomkom
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.23, Hozzászólások: 12
      A pokerstrategy-n megszereztem az 50$-t, és utána a pokeroldalak közül a partypoker-t választottam.Ők zárolták a számlám, igy a pokerstrategy nem tudta átutalni az 50$-t. Írtam egy e-mailt a partypokernek, hogy miért, mire ezt a válasz levelet kaptam:

> Tisztelt Játékosunk!
      >
      > Utána néztünk panaszának. Sajnos beigazolódott gyanúm: mivel Önnek már
      > volt számlája az EmpirePoker-en - mely cégcsoportunk tulajdonát képezi
      > -, a PokerStrategy-vel kötött megállapodásunk értelmében Ön nem minősül
      > új játékosnak, ezért nem jogosult bónuszukra sem.

Párhuzamosan írtam egy másik levelet, amiben megkérdeztem, hogy mikor tudnak hivni, hogy egyeztessük az adatokat. Azt hittem, lehet hogy csak azért zárolták a számlám, mert még nem egyeztettünk. Amire ezt a választ kaptam:

Thank You for contacting us.

We’ve received your email and are dealing with your query, which has been assigned reference number: xxxxxxx . Please refer to this number in all further correspondence related to this query to help us give you the best service possible.
      Get the thrill of playing for real cash. To help you get started we have given you a special BONUS OFFER. Make a deposit now using the bonus code REALTODAY and you will receive an extra 100% upto $50*. If you need assistance while making a deposit, please call us anytime.

Sincerely,

The Customer Care team

Mi lehet a probléma? Mit csináljak, hogy ne vesszen el a pénzem?

A segítséget előre is köszönöm!
  • 13 válasz