[SH] NL10 sh KQ sb

• Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Regisztrált: 2008.03.16, Hozzászólások: 1.927
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      Hero ($12.22)
      BB ($26.71)
      UTG ($10.41)
      CO ($10.90)
      BTN ($9.85)

Dealt to Hero Q:spade: K:club:

fold, fold, BTN raises to $0.35, Hero calls $0.30, fold

FLOP ($0.80) K:spade: 9:diamond: 3:club:

Hero checks, BTN bets $0.60, Hero calls $0.60

TURN ($2) K:spade: 9:diamond: 3:club: 2:heart:

Hero checks, BTN bets $0.90, Hero calls $0.90

RIVER ($3.80) K:spade: 9:diamond: 3:club: 2:heart: J:club:

Hero checks, BTN bets $1.70, Hero calls $1.70

BTN shows A:diamond: K:heart:
      (Pre 74%, Flop 85.7%, Turn 93.2%)

Hero shows Q:spade: K:club:
      (Pre 26%, Flop 14.3%, Turn 6.8%)

BTN wins $6.72

helo
      srác 17-15

Jó így?

kösz
  • 6 válasz
    • asromafan82
      asromafan82
      Globális
      Regisztrált: 2008.12.26, Hozzászólások: 4.122
      Hello !

lehet hülyeség amit most írok :)

ÉN alapból nem játszom meg a KQ ilyen szituba,mert túlságosan dominált . Vagy ha már megjátszom akkor 3Betelek vele ,hiszen gombról elég wild rangel betelhet,Van FE is . Ha adja akkor legalább tudod hol állsz . :)
    • Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      Original von asromafan82 Hello !

lehet hülyeség amit most írok :)

ÉN alapból nem játszom meg a KQ ilyen szituba,mert túlságosan dominált . Vagy ha már megjátszom akkor 3Betelek vele ,hiszen gombról elég wild rangel betelhet,Van FE is . Ha adja akkor legalább tudod hol állsz . :)
      Helo!

Pont ez a bajom vele nekem is :) Ebben a partiban ki is jött, hogy ugye végig c/c-t játszottam, de nem tudtam hol állok. Ha meg blöff a cbetjük, akkor kapnak ingyen turn-t+rivert is, ami nem biztos, hogy szerencsés.

Pre 3bet is lehet akár, de én eddig ilyen KQ, AJ, hasonlókkal inkább csak calloltam eddig, és SC-vel vagy pp-vel 3beteltem. Bár ellenfélfüggő is szerintem, hogy érdemes-e 3betelni. OOP nagyon nem szeretek játszani, főleg nem 3bet potban. :)

Flop c/r esetleg? Vagy csak ha lenne draw?

kösz
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.128
      Szerintem ilyen vakharc szitukban teljesen jó a call KQ-val, AJ-vel, szóval ilyen marginális handekkel, pont azért, mert ha 3betelsz velük, akkor általában a jobb kezekkel izolálod magad, viszont egy BU range-ben bőven vannak gyengébb ászok, dámák és királyok, amiket nem rossz dolog prerflop callozni.

Szóval ezt postflop kell ügyesen lejátszani, ami oop nem túl könnyű.

Úgy gondolom, hogy egy raise bármelyik utcán csak a kezed blöffbe fordítása lenne szóval teljesen felesleges... Így, hogy ilyen fél pot alattiakat hívott turnön és riveren, belefér egy 3 utcás c/c, de egy erősebb turn és river betnél át lehet váltani check/fold üzemmódba, nem nagyon fog egy gyengébb kéz 3 utcát betelni. ;)
    • arsenarsenarsen
      arsenarsenarsen
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.07, Hozzászólások: 1.909
      alcu +1

a kis hívások miatt easy calldown.
    • Mauzer77
      Mauzer77
      Bronz
      ok kösz :)
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Én személy szerint nem szeretek ilyen lapokkal játszani oop, mert gyakran ez lesz a vége, hogy 1 párt találunk ami dominálva lesz, akkor már inkább egy 89s-el callolok. Ha sokat lop az arc, akkor lehet 3betelni is, ha meg viszonylag feszes a BU-ról is, akkor a dobás is jó.

Ha csak callozol, akkor ahogy alcu is mondta ilyen kicsi beteket végig lehet c/c-ozni, de egy nagyobb betre mehet a fold a turn-ön vagy legkésőbb a riveren.