Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl5 Fr Jj

• Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      A J flösshúzó miatt megadtam. De lehet értelmesebb a dobás nem?

Known players:
      Position:
      Stack
      MP2:
      $5,02
      Hero:
      $5,19

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with J:club: , J:heart:
      2 folds, MP2 calls $0,04, 2 folds, Hero raises to $0,20, 2 folds, MP2 calls $0,16.

Flop: ($0,46) 4:heart: , 5:heart: , 8:heart: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $0,33, MP2 raises to $4,82 (All-In), Hero calls $4,49.

Turn: ($10,10) A:diamond:
      River: ($10,10) Q:heart: (2 players)

Final Pot: $10,10

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a flush, queen high (Jc Jh)
      MP2 shows three of a kind, fours (4s 4c)

Hero wins with a flush, queen high (Jc Jh)
  • 4 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      flop flost nem hiszem el, 67 tel sora is lehetne, de ha nincsen setje akkor elol lehetsz, de az overbet ekkora potra, vagy hulye csapda a flossre, vagy amint kiderult vedte volna setjét amit behuztal a damaval

en eldobtam volna, 2 over is jott meg szoval azt szoktam mondani h ekkora betre sztem nem erdemes,de majd jon a szakmailag okosabb kezelemzo megmondja h miert igen v nem
    • Spica
      Spica
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.03, Hozzászólások: 1.524
      Dobtam volna, túl sok minden ver.
      Összes flush, szet és még QQ+ is lehet nála. Javulásra meg kicsi az esély.
      Viszont mehet neki a note, legközelebb szépen kifizeti a flush-t.
    • Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Én a limp call miatt párra tettem, ebből mind alacsonyabb mint az enyém. Gondoltam neki is van egy flösshúzója, amiben bízik, vagy 99, TT esetleg amit pushal akar menteni. Persze a set is benne van.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Én is a fold mellettem vagyok. A J magas flush húzó nem egy életbiztosítás. Könnyen lehet nála szet, 2 pár, pár+FD aminek nagyonsok outja van ellened. Bersze a bluff sem kizárt, de ha még nem láttál tőle akkor nem biztos hogy itt fog.