Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl50 QQ

• dulo80
      dulo80
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.13, Hozzászólások: 1.837
      MP3:
      VPIP/PFR/AF/Hands: 16/13/2,0/65

BB:
      VPIP/PFR/AF/Hands: 22/19/1,6/104
      3bet preflop: 7,7

Hand converted with online PokerStrategy.com hand converter:

Leosztás lejátszása

$0.25/$0.5 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB:
      $164.05
      MP3:
      $50.00
      CO:
      $38.25
      BU:
      $57.85
      SB(Hero):
      $62.00

Preflop: Hero is SB with Q, Q.
      MP3 raises to $1.75, 2 folds, Hero calls $1.50, BB raises to $5.50, [/COLOR=black]MP3 calls $4.25[/COLOR], Hero calls $4.25.
      Flop: ($18) 6, 3, A (4 players)
      Hero checks, BB checks, MP3 checks.

Turn: ($18) 4 (4 players)

River: ($18) 9 (4 players)

Sziasztok,

Érdekelne, kinek mi a véleménye, hogyan kellett volna ezt helyesen megjátszani!

Preflop 4bet push 7.7 3bet ellen? Dobást nagyon gyengének éreztem, a psuh -t pedig túljátszásnak. Mi lett volna itt a helyes játék egy AKval?
      A problémám a call -al, hogy OOP kezdeményezés nélkül nehéz lesz vele játszani.

Flop:
      Ha már így játszottam meg akkor alacsony floppon check raise allin?
      A, K magas floppon check - call / check - fold?

Turn, River: Check - fold lett volna a játékom
  • 3 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Hűha ezt elég érdekesen játszottad. Nem is értem pontosan mi volt a szándékod...

Ha tudod, hogy BB ilyen sokat 3betel, squeezel, akkor jobb lett volna szerintem egy cc/4bet/call. Mert ezzel totál összezavarod és valószínűleg nem hiszi el, hogy QQ+ van nálad, továbbá elég sok halott pénz van már a potban, így azt gondolhatja, hogy csak arra pályázol és gyengébbel is rádtolja.
      Ugyan ezt játszanám AK-val is.

A 3bet call nem tetszik, mert hárman néztek flopot és nagyon nem fogod tudni hol állsz egy light 3betelő és egy hideg megadó ellen.
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      Szia!

Sokat squeezel, backraiselném, és allin pre, dead money miatt pluszzos lesz a flip is egy esetleges AK ellen is.
      AK val nem kerülnék ilyen szituba mert 3 betelnék vele SB röl, de ha direkt várom BB-töl a squeezet akkor mehet ugyanaz mint amit irtam QQ val.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von vanyas Szia!

Sokat squeezel, backraiselném, és allin pre, dead money miatt pluszzos lesz a flip is egy esetleges AK ellen is.
      AK val nem kerülnék ilyen szituba mert 3 betelnék vele SB röl, de ha direkt várom BB-töl a squeezet akkor mehet ugyanaz mint amit irtam QQ val.
      +1 vanyas nagyon jol irta.