nl400sh KQs

• kisgali
      kisgali
      Black
      Regisztrált: 2007.05.20, Hozzászólások: 3.042
      V: 20/16, 3bet BU: 5% AF:2,1 AFq: 29% (river AF kisebb)
      vs missed cb bet IP river: 75%
      fold to cb:46% fold to cbet turn:29%
      18K hand

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $4(BB) Replayer
      SB ($820)
      BB ($542)
      Hero ($1,225)
      CO ($394)
      BTN ($400)

Dealt to Hero K:heart: Q:heart:

Hero raises to $12, fold, BTN calls $12, fold, BB calls $8

FLOP ($38) 2:diamond: 5:spade: K:club:

BB checks, Hero bets $28, BTN calls $28, BB folds

TURN ($94) 2:diamond: 5:spade: K:club: 8:spade:

Hero bets $72, BTN calls $72

RIVER ($238) 2:diamond: 5:spade: K:club: 8:spade: 2:heart:

Hero checks, BTN bets $288 (AI), Hero ?

még nem játszottam vele szóval kétlem hogy valami readje lenne rólam ahogy nekem sincs róla csak a statok de az ugye nem mindig elég

mit kéne itt csinálni?
  • 3 válasz
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      húzó nem érkezett meg, a potot is építetted magadtól, így simán benne van vmi slowplay. Leginkább az 55 vagy a 88 gyanús.

Ha egy tág vaule range-t képzel el magának, akkor 55; 88-JJ-ról gondolhatja azt, hogy jó vele (bár az is igaz, hogy 99-JJ lapokkal értelmesebbje inkább a SD-t választja) ami ellen 1,5:1-hez esélyünk van a pot odds meg 1,82:1-hez, ha még idevesszük, hogy képes blöffölni, akkor jó lehet a call.

De ezek a finomhangolások mindig gázosak(ált a TT-JJ lapot nem is vehetjük ide, és akkor borul -EV-be amit írtam).

Ha tippelnem kellene, akkor felkelt a 8-asa, legalábbis akkor látok ilyen river csodákat.

Amit másképp csináltam volna: 50-60$ közötti turnB/F terv szerint mennék, mivel nem hinném, hogy 99-JJ szerű lappal várna turnig az emeléssel, főleg, ha agro képet adsz magadról.

Így riveren kisebb kassza felett kéne dönteni, hogy C/C vagy C/F.
    • banditooo
      banditooo
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.04, Hozzászólások: 1.201
      88-t én is adom, de simán el tudom képzleni a K8s-t is, talán ha nagyon gyík még A2s-t. Ha van valami readed, hogy képes blöffölni, akkor el lehet gondolkodni a callon, egyébként pedig min. 2 párja van.

Mondjuk az sem mindegy milyen képet mutattál magadról idáig?!
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      meh, call river

duplazodott a kis lap, egyre kevesebb az esely a setre. ez szerintem vmi mid pocket, amit bloffbe fordit. Kx-et nem tudok elkepzelni, max egy KJs-t a 20 vpipes emberkenel.