Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] ATs

• bnas06
      bnas06
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.19, Hozzászólások: 1.201
      $0.02/$0.05 No-Limit Hold'em (6 handed)

Known players:
      BB = ($4.56)
      MP2 = ($5.39)
      MP3 = ($5.93)
      CO(Hero) = ($9.68)
      BU = ($29.25)
      SB = ($4.95)

Preflop: Hero is CO with T, A.
      MP2 calls $0.05, MP3 folds, Hero raises to $0.20, BU calls $0.20, 3 folds.

Flop: ($0.52) T, 4, 6 (2 players)
      Hero bets $0.30, BU raises to $1.00, Hero calls $0.70.

Turn: ($2.52) 4 (2 players)
      Hero checks, BU bets $1.80, Hero calls $1.80.

River: ($6.12) 9 (2 players)
      Hero checks, BU bets $5.00, Hero calls $5.00.

Final Pot: $16.12.
      Results follow:

BU shows a straight, ten high(8 7).
      Hero shows two pairs, tens and fours(T A).

BU wins with a straight, ten high(8 7).

Results follow (highlight to see):

BU shows a straight, ten high(8c 7h).
      Hero shows two pairs, tens and fours(Ts As).

BU wins with a straight, ten high(8c 7h).

az lenne a kerdesem hogy ezt hogy lehetett volna máshogyan megjátszani ha kicsit agresszívebb lettem volna talán nem így jött volna ki.
      a riveren sokat gondolkoztam nem tudtam mire tenni...
  • 2 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      a ellen nagyon deep volt, volt mibol akcioznia, de ha agressziv akartal volna lenni akkor sztem flop 4bet, de lehet h azt megadta volna, tul mely s lehet nala jj+is set, szoval sztem a check/call nagyon nem jo jatek mert igazan neked huzod nem is nagyon van, barmivel ver a riveren meg a majdnem pot hivast tuti eldobtam volna
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von Bling5630 a ellen nagyon deep volt, volt mibol akcioznia, de ha agressziv akartal volna lenni akkor sztem flop 4bet, de lehet h azt megadta volna, tul mely s lehet nala jj+is set, szoval sztem a check/call nagyon nem jo jatek mert igazan neked huzod nem is nagyon van, barmivel ver a riveren meg a majdnem pot hivast tuti eldobtam volna
      nekem a 4bet itt nem nagyon tetszik, mert nem igen van sok rosszab kéz, ami ellen itt értéket tudunk nyerni, igazibol ez oop nehéz, de calloznék egy utcát és meglátnám mit csinál a turnon, de legkésöbb riveren dobnám, ha mind2 utcát betel.

legkozelebb légyszi konvertáld a hand historyt és ird be a cimbe, a játék tipusát és, hogy milyen téten ment.