sp pont

• promano
      promano
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.24, Hozzászólások: 13
      Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy csak kisletétes játékra kapom meg az sp pontokat, ha a regisztrációmnál azt jelöltem be kedvenc játékstílusnak? Csak mert közben sit&go játékot játszok inkább, mert az fekszik. És jópár fpp-t összegyűjtöttem amiért kéne kapnom sp pontokat, de semmi. Miért van ez? Csak akkor kapok sp pontot ha kisletétesen játszok? A választ előre is köszönöm.
  • 3 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von promano Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem, hogy csak kisletétes játékra kapom meg az sp pontokat, ha a regisztrációmnál azt jelöltem be kedvenc játékstílusnak? Csak mert közben sit&go játékot játszok inkább, mert az fekszik. És jópár fpp-t összegyűjtöttem amiért kéne kapnom sp pontokat, de semmi. Miért van ez? Csak akkor kapok sp pontot ha kisletétesen játszok? A választ előre is köszönöm.
      Üdv!

Természetesen nem. Azt játszol, amit akarsz.
      Ha CSAK SNG-t játszol, akkor 3,5FPP=1SP. A frissítés pedig nem azonnali, hanem naponta egyszer történik. (Esetenként több nap is eltelhet 2frissítés között(
    • promano
      promano
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.24, Hozzászólások: 13
      Köszönöm szépen a választ! Igen most olvastam, hogy 2 fpp=1sp pont, de úgy néz ki sit&go-nál ez 3,5.
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von promano Köszönöm szépen a választ! Igen most olvastam, hogy 2 fpp=1sp pont, de úgy néz ki sit&go-nál ez 3,5.
      Full Tilten 3.5FTP=1SP (SNG esetében!)
      Starson 2 Base FPP (VPP) = 1 Strategy pont, és VPP-t az alábbi módon kapsz SNG esetében:

Öt (5) HűségPont (FPP) jár minden egyes dollár után, amit a versenyekre történő nevezéskor adminisztrációs díjként befizetsz

Például egy 20 dolláros nevezési + 2 dolláros adminisztrációs díjjal rendezett versenyben minden játékos 10 HűségPontot kap. *Megjegyzés: a részpontokat minden esetben a legközelebbi egész számra kerekítjük.

Egy 5 dolláros nevezési + 0,5 dolláros adminisztrációs díjjal rendezett Sit&Go-versenyben minden játékos 3 HűségPontot kap 2,5 HűségPont helyett.

Egy 5 dolláros nevezési + 0,25 dolláros adminisztrációs díjjal rendezett négyfős Heads-Up Sit&Go-versenyben minden játékos 1 HűségPontot kap 1,25 HűségPont helyett.

Ne feledd, hogy a "FreePlay" versenyekért nem jár HűségPont. Az ingyenes asztaloknál játszhatsz játékpénzben is, de ezek a játékok és versenyek nem vesznek részt a PokerStars hűségprogramban.