nl 50 AQ

• pokerface02
      pokerface02
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.08, Hozzászólások: 1.211
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      SB ($130)
      BB ($178)
      UTG ($117)
      CO ($51.29)
      Hero ($54.77)

Dealt to Hero A:club: Q:heart:

fold, fold, Hero raises to $1.50, SB raises to $5, fold, Hero calls $3.50,

FLOP ($10.50) 2:heart: 3:heart: 8:heart:

SB bets $5.25, Hero calls $5.25,

TURN ($21) 2:heart: 3:heart: 8:heart: A:diamond:

check, check,

RIVER ($21) 2:heart: 3:heart: 8:heart: A:diamond: 9:club:

check, Hero bets $12, SB raises to $57, Hero?

Ellenfél 37/27 7es AF 14.8as 3bet 88 hand alapján

Pre ilyen arc ellen simán jó az AQ poz.-ból,ugyhogy megadom, flopon betel fél potot, ami bármi lehet + simán jó lehetek ugyhogy megadom(ok?).....turnön megjön az ászom de nem látok nagyon rosszabb lapot ami megad, max Kh Ah ugyhogy cb-olok és azt terveztem h majd callozom a river betjét......river checkre valuebetelek TT-KK, + rosszabb ászok ellen......aztán jön a réz....wtf?.....

Ti h játszanátok........minden utca érdekelne, és riveren mit csináltok?
  • 2 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      agró 3betelö ellen jó a call pre, és megpróbálnám kifloatolni. Mivel van Q magas FD-nk, meg top pár, blöffelöidézés végett jó a check. Riveren sztem lehet dobni, ez nl/50, nem lesznek itt blöff raisek riveren. Esetleg ha láttál már töle hasonló movekat akkor be tudod callozni
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      hello,

turnig ok, de nem értem itt, hogy miért nem betelsz egy aggro 3betelonek általában nincs tul erős lapja, bár a check az gyanús tőle, de turnon szerintem még fizetnek az olyan párok amikben egy kör van, de nem akarnak bet foldolni a flopon, pl 66,77,99.

riveren igazibol az egyetlen értelmes lap, ami kezébe adható az riverelt sett, mert ugye mint már irtam, lehet ezzel checkel mer nem akar nagy raistt megadni, flushre nem igen tenném, mert oké, hogy játszhat ilyen trukkosen, hogy elchekeli a flushét a flopon és turnon, de nem hiszem, hogy 3szoros check raisere játszana vele a riveren is.