Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL100 SH - QQ vakharcban

• pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Az ellen: 20/13/2,9 243 hand alapján.
      WTSD 41% 3bet 8%, 3bet a BB-ről 21%

Annyi readem van róla, hogy PF könnyedén tönkremegy vakharcban gyenge lapokkal is (pl. A8o).

Már a PF cc is gyanús volt. A flop raise ugye lehet sok minden, de visszaemelni nem akartam, mert arról nem volt infóm, hogy postflop is képes-e tönkremenni gyengébb kezekkel. Az volt a terv, hogy még a turnön megadok egy tétet és mivel úgy gondoltam, hogy egy Tx-el valószínűleg már fékezne riveren OOP, ezért ott már inkább dobtam.

Igazából elég sok lap verhet: 22, 33, 77, TT, KK, AA
      kb. ezeket adtam neki.

Ha lett volna több postflop infóm, akkor valószínűleg rátolom turnön, de így jobbnak láttam nem növelni a potot.
      Jó volt így? Vagy hogyan máshogy az infók alapján?

(azért nem sokkal később visszafizetett mindent ;) )

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $1(BB) Replayer
      SB ($103)
      BB ($90.25)
      UTG ($21.90)
      UTG+1 ($100)
      CO ($38.69)
      Hero ($182)

Dealt to Hero Q:diamond: Q:heart:

fold, fold, fold, Hero raises to $3.50, fold, BB calls $2.50

FLOP ($7.50) 2:diamond: 3:heart: T:club:

BB checks, Hero bets $5, BB raises to $14, Hero calls $9

TURN ($35.50) 2:diamond: 3:heart: T:club: 7:diamond:

BB bets $22, Hero calls $22

RIVER ($79.50) 2:diamond: 3:heart: T:club: 7:diamond: 4:club:

BB bets $50.75 (AI), Hero folds

BB wins $76.50
  • 6 válasz
    • Peetfeef
      Peetfeef
      Black
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 731
      A turnig úgyanígy játszanám. De ott már mehet a shove sztem egy ilyen player ellen aki nagyon szeret 3 betelgetni. (Sztem sokszor folytatja a blöfföt turnon, de sok húzó kint van ezért AI). Ha meg set, akkor notolnám h szaraz flopot is 3 beteli settel... És köv. alkalommal talán turnon dobnám hasonló helyzetben.

Ha így jobban belegondolok egy flop kis 4 bet mondjuk 31-ig sem lehet rossz hátha ránktolja blöffből- mint ahogy te is írtad h szeret ilyeneket csinálni.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      Original von Peetfeef Ha így jobban belegondolok egy flop kis 4 bet mondjuk 31-ig sem lehet rossz hátha ránktolja blöffből- mint ahogy te is írtad h szeret ilyeneket csinálni.

Ez jó ötlet.

Amúgy turnon kitolnám a szemét: simán jónak gondolhatja magát T-nél alacsonyabb pockettel, AT, KT, JJ lappal is.

Amúgy ilyen akció után simán gondolhatja, hogy jó itt 99-el is.
    • pborisz
      pborisz
      Bronz
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Original von Peetfeef A turnig úgyanígy játszanám. De ott már mehet a shove sztem egy ilyen player ellen aki nagyon szeret 3 betelgetni.
      Ha ezt a postflop 3betekre érted, akkor erre megadtam a választ.

"...de visszaemelni nem akartam, mert arról nem volt infóm, hogy postflop is képes-e tönkremenni gyengébb kezekkel."

Vagyis arról sem volt még sok infóm, milyen gyakran alkalmaz 3betet flopon. Eddig nem sokszor láttam tőle ilyet.
    • bogec84
      bogec84
      Gyémánt
      Regisztrált: 2007.04.21, Hozzászólások: 27.395
      a range-be nem tenném bele az AA, KK lapokat. logika szerint pont ő nem fog (nem érné meg neki) pont ezekkel a lapokkal belassítani.

a flop cbetre teljesen "alkalmatlan", semmit nem reprezentálsz, csak felső párt, simán el tudom képzelni, hogy visszahaap, vagy értéket lát a T-esében.

csak rátolnám turnon
    • nefarius020101
      nefarius020101
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.13, Hozzászólások: 246
      marginális, de ha a turnt megadod akkor ezen a riveren mindenképp call (sőt majdnem minden riveren inkább).
    • waki
      waki
      Bronz
      Regisztrált: 2007.01.08, Hozzászólások: 3.388
      szerintem ez teljesen standard stackoff bvb. nem feltetlen kell a turnon ratolnod, tul nagy erot mutatnal vele. inkabb call river. realisan tenyleg csak setek vernek minket...