strategy pontokkal gond

• dangod
      dangod
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.02, Hozzászólások: 18
      Sziasztok. Regisztráltam ide az oldalra 5x próbáltam a kvízt az nem sikerült. Több kérdésem lenne remélem valaki tud majd nekem válaszolni.
      Ilyenkor is fogok kapni ide a strategyre pontokat? Ha igen miért nem számolja nekem mindent úgy csináltam ahogy kellett? Starsot használom, az információt is megosztottam de semmi. Tegnap készítettem a regisztrációt, lehet hogy emiatt még nem írták jóvá? Valaki kérem válaszoljon. köszönöm előre is
  • 14 válasz
    • Valezius4
      Valezius4
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.14, Hozzászólások: 7.943
      Original von dangod Sziasztok. Regisztráltam ide az oldalra 5x próbáltam a kvízt az nem sikerült. Több kérdésem lenne remélem valaki tud majd nekem válaszolni.
      Ilyenkor is fogok kapni ide a strategyre pontokat? Ha igen miért nem számolja nekem mindent úgy csináltam ahogy kellett? Starsot használom, az információt is megosztottam de semmi. Tegnap készítettem a regisztrációt, lehet hogy emiatt még nem írták jóvá? Valaki kérem válaszoljon. köszönöm előre is
      Üdv!

Ha a leírásnak megfelelően regisztráltál, jár a pont. DE a frissítés NEM azonnali. Általában naponta egyszer történik, esetenként több napot is csúszhat.
    • dangod
      dangod
      Bronz
      Kedves Valezius4!

Köszönöm a segítséget, minden működik rendesen.
    • Progressivemnml
      Progressivemnml
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.01, Hozzászólások: 8
      Szerintem azért próbálj meghívni egy barátodat,és ha ő regisztrál,akkor te kapsz még egy lehetőséget a kvíz kitöltésére és a 150$ bónusz megszerzésére,és ha figyelmesen elolvasod a pókerleckéket(akár a kvíz kitöltése közben is,biztosan sikerülni fog! :f_pleased:
    • dangod
      dangod
      Bronz
      Kedves Progressivemnml!

Köszi szépen az információt. Ehhez kapcsolatosan lenne kérdésem. Ha meghívom egy ismerősöm akkor el kell küldenem az irataimról ugyanúgy a fényképet mintha az 50$-os kezdőtőkét megkapnám vagy ahhoz nem kell? A másik az, hogy akkor kapok pénzt ha neki is sikerül a kvíz, vagy azután ha sikerült neki, elküldte az adatairól a fotót és játszott már? Köszi szépen előre is a segítségedet.
    • aliaspush
      aliaspush
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 2.490
      Nem tudom, kinek kell jelezni, de a csütörtöki (09.03.) pontjaimat nem írták fel.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia aliaspush,

Pontokkal kapcsolatos problémákkal az Ügyfélszolgálatunkhoz kell fordulni segítségért.
    • aliaspush
      aliaspush
      Bronz
      Regisztrált: 2009.06.02, Hozzászólások: 2.490
      Original von Vokrugy Szia aliaspush,

Pontokkal kapcsolatos problémákkal az Ügyfélszolgálatunkhoz kell fordulni segítségért.
      Oké, köszönöm. Mondjuk várok még, mert egyszer mintha már lett volna, hogy valami két-három nappal később kaptam meg.
    • bipiramis
      bipiramis
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.09.03, Hozzászólások: 2
      Sziasztok!
      Nem rég regeltem az odlalra, emgoldottama quizt és beírtam a már meglévő Titan pokeres számlám... rendesen a TTR cuccal... és még nem kaptam pontot, pedig játszok. Sőt nem is találom, hogy hol tudom megnézni a pontjaimat. Köszi a segítséget!
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia bipiramis,

Idéznék a Titan Pokeres útmutatóból:
      Már rendelkezel valódi pénzes számlával a Titan Pokeren?
      Ha van már valódi pénzes számlád a Titan Pokeren és ezt nem a mi bónuszkódunkkal készítetted, sajnos ez nem számít a mi jutalmazási rendszerünknél és nem tudsz Strategy pontokat szerezni.
    • bipiramis
      bipiramis
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.09.03, Hozzászólások: 2
      Van olyan poker oldal ahonnan elfogadtok már meglévő accountot? Mert tudom, hogy a bwinest se lehet bekötni, Mert ott is játszottam. Van olyan amit be lehet kötni és már meglévő számla?
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia bipiramis,

Jelenleg a Betfair Pokeres számládat bekötheted, vagy ha egy .COM-os Everest Poker számlád van, de még soha sem fizettél be és nem egy másik partneren keresztül hoztad létre, akkor megkérdezheted az Everest Poker Ügyfélszolgálatát, hogy esetleg átkötnék-e a számládat a PokerStrategy.com oldalához, illetve ha eddig csak játékpénzes számlád volt ott, akkor nyithatsz egy újta helyette.
      Ez a Party Pokerre is igaz: ha csak játékpénzes számlád volt ott is, akkor miután azt zároltatod az Ügyfélszolgálatukkal, nyithatsz egy másik számlát.
      Továbbá a Poker Heaven számládat is be tudjuk kötni. És nem utolsó sorban az Inter Pokeren ha még csak játékpénzes (playmoney) számlád van, vagy ha ezt nem egy affiliate oldal által készítetted, akkor új számlát új email címmel tudsz készíteni.
    • Crastinus
      Crastinus
      Bronz
      Regisztrált: 2009.01.31, Hozzászólások: 34
      Köszi szépen!
    • czirig
      czirig
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.04, Hozzászólások: 3
      Sziasztok!
      Azt szeretném kérdezni,h kitöltöttem a kvízt már vagy 6 napja az okmányokat is beadtam már 3 napja és a Titanpókeren sem voltam még regisztrálva és még nem látom a jóváírást????Nekem lenne még teendőm???Kérlek segítsetek!!!!
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Szia czirig,

Látom, hogy szeptember 4-én regisztráltál. Hétvégén nincs Ügyfélszolgálat, tehát az adataid ellenőrzése valószínűleg átcsúszott eme hétre. Ha péntek estig sem érkezne meg a kezdőtőke, akkor vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálatunkkal.