Nl100 FR AKs

• Zol19
      Zol19
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.27, Hozzászólások: 10.900
      Full Tilt No-Limit Hold'em, $1.00 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

UTG ($145.40)
      MP1 ($217.20)
      MP2 ($132.25)
      CO ($20)
      Hero (Button) ($116)
      SB ($20)
      BB ($42.65)

Preflop: Hero is Button with A:spade: , K:spade:
      2 folds, MP1 bets $3.50, 2 folds, Hero calls $3, 1 fold

Flop: ($8) J:spade: , 7:spade: , K:diamond: (2 players)
      Hero checks, MP1 checks

Turn: ($8) 9:diamond: (2 players)
      Hero bets $5, MP1 raises to $15, Hero calls $10

River: ($38) 8:heart: (2 players)
      Hero checks, MP1 bets $18, Hero folds

Total pot: $38 | Rake: $1.90

Ellenfél 9/5-ös arc, eddig minden 3betre dobott, ezért úgy gondoltam, hogy rosszabbal kb soha nem fog lecallozni, ezért csak call.
      Flopon c/r/push lett volna a line-om. A cb-ja után gyenge lapra tettem, mert nagyon sok nit játszik mostanában c/f-ot javulatlanul. A turn raise nagyon meglepett és valami idiótán megjátszott setre gondoltam, de itt nyilván nem dobhatok. A riveren pont fél potot vbetelt (csak a converter nem vonja le a rake-et), ezért itt nagyon ritkán látom magam elől.
  • 2 válasz
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Az arany cikkek között van egy nagyon jó, ami az erős húzókkal való játékról szól. Ott elég jól leírták, hogy egy ilyen szituációban miért nem jó a c/r/push (vagy call) játék.

Ezt nagyon megtanultam és azóta sokkal többet donkolok (más kezekkel is).
      Vagyis itt mindenképpen AI szeretnénk kerülni a flopon és egyben szeretnénk a legnagyobb kiszállási részesedést is megteremteni. Tehát donk/push lenne a játékom.

Ez a játék, amit itt előadott annyira zavaros, hogy őszintén szólva elképzelésem nincs mi a fene lehet nála. Tehát ha másért nem is, már csak azért is callozok a TPTK-val, hogy legyen mit jegyzetelnem ;) Főleg ha ezt egy flop szettel adta elő és hagyott húzni :)
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Ok, spliten kívül nem sok esélyed van a SD-nál.