Az 50 dollár már a tiéd???

• 25 válasz
    • dawid89
      dawid89
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.27, Hozzászólások: 18
      Nem kapok választ???
      vagy majd csak holnap
    • devilses
      devilses
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.06, Hozzászólások: 6.765
      Ha jól tudom akkor max az 50 fölötti részét tudod levenni a pénznek
    • Helbee
      Helbee
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.17, Hozzászólások: 143
      amíg a bonuszt ki nem játszod az 50 felettit sem veheted le
    • dawid89
      dawid89
      Bronz
      Na most melyik???
    • dawid89
      dawid89
      Bronz
      Hajnalba nem dolgoznak a moderátorok???
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      Original von dawid89 Hajnalba nem dolgoznak a moderátorok???
      Szia. Bocs a megkésett válaszért, én hajnalban leginkább aludni szoktam.
      A kérdésedre visszatérve ez nagyon függ attól, hogy melyik teremben játszol.
      Party: Csak akkor tudsz kivenni, ha kijátszottad a bonust.
      Titan: 50$ felett bármikor, az 50$-t pedig 2500 titan pont elérése után.
      Mansion: 1000 MCP elérése után, az 50$-t viszont csak a bonus kijátszása után.
      FullTilt: a bonus kijátszása után.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Ha jól tudom ez attol is függ hogy hol játszol
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      Original von MrBobiBoss
      Original von dawid89 Hajnalba nem dolgoznak a moderátorok???
      Szia. Bocs a megkésett válaszért, én hajnalban leginkább aludni szoktam.
      A kérdésedre visszatérve ez nagyon függ attól, hogy melyik teremben játszol.
      Party: Csak akkor tudsz kivenni, ha kijátszottad a bonust.
      Titan: 50$ felett bármikor, az 50$-t pedig 2500 titan pont elérése után.
      Mansion: 1000 MCP elérése után, az 50$-t viszont csak a bonus kijátszása után.
      FullTilt: a bonus kijátszása után.
      pedig azt hittem te sosem alszol. :D
    • dawid89
      dawid89
      Bronz
      Köszi, akkor leszedem a búnuszt is :D
    • Kacefac3
      Kacefac3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.13, Hozzászólások: 34
      Sziasztok!

Ezt a dolgot én nem igy tudtam(tudom)
      Nem csak akkor lehet kivenni ha megvan a 100$ bónusz már, ami ha Titanon játszok 1400 PS-lifetime pont?!
      Na mert én a napokba elértem már 1634 pontot és pont 10 perce kaptam meg az utolsó 10$ bónuszt.
      Kérdésem azlenne hogy akkor mostmár tuti kitudok venni, és Mooneybookerre szeretném, rámegyek a myaccountba a Withdraw-ra és kér két dolgot:Amount to withdraw: Account ID:
      az 1. az összeg a 2. a TTRxyz számom , ugye?
      Mert erre ez az üzenet jön, hogy: "Sorry, but in order to withdraw using Moneybookers you must first make deposit using this method. Thank you."
      Vmit biztos nemjól csinálok, kérlek segítsetek
      Köszönöm
    • PPayne
      PPayne
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.23, Hozzászólások: 2.083
      Helló Kacefac3!

A Titánon bármikor kiveheted az $50 dollár feletti összeget és 2500 Titan Point megszerzése után akármennyit.
      Az általad említett üzenetet az okozza, hogy a Titan (meg tulajdonképpen a legtöbb terem) csak akkor engedi a MoneyBookersre történő kifizetést, ha már fizettél be az adott terembe MB-szel.
      Tehát szükséges lenne egy ilyen befizetés saját zsebből, hogy aktiváld a MB-ed.

Másik lehetőség pl. a folyószámlára történő kiutalás (wire transfer). Ez kicsit költségesebb és lassabb, de nincs más előfeltétele.
    • Kacefac3
      Kacefac3
      Bronz
      Regisztrált: 2008.02.13, Hozzászólások: 34
      Köszi, ezt nem így tudtam, lehet valahol félreértelmeztem vmit, de jobb is mert ha már akkor kivettem volna akkor most nemlenne ~500$ :)
      Ebből viszont muszály vennem egy új monitort, hogy több asztal elférhessen :D
      De ugye ha min 20$-t depositolok akkor utána egyből kivehetek annyit amennyit akarok(MB-re), nemkell még vmennyit jáccani hozzá?!Ja meg gondolom semmilyen uj bonuszt nemkapok.
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von Kacefac3 Köszi, ezt nem így tudtam, lehet valahol félreértelmeztem vmit, de jobb is mert ha már akkor kivettem volna akkor most nemlenne ~500$ :)
      Ebből viszont muszály vennem egy új monitort, hogy több asztal elférhessen :D
      De ugye ha min 20$-t depositolok akkor utána egyből kivehetek annyit amennyit akarok(MB-re), nemkell még vmennyit jáccani hozzá?!Ja meg gondolom semmilyen uj bonuszt nemkapok.
      Ha netalántán Party Pokeren játszol, akkor befizetés után egy bizonyos pontszám eléréséig játszanod kell, és csak aztán veheted ki a pénzed. A többi terem esetében ez nem áll fenn, tehát befizetés után rögtön kiveheted a pénzed. Bonust nem kapsz, csak olyan esetben, ha van valamilyen különleges reloadbonus ajánlat éppen abban az időben az adott teremben.
    • aranyapu
      aranyapu
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 25
      A Partyn mi a feltétele, hogy kivegyek pénzt. 600 PP-m van most, hónapok óta jáccok (a ti 50 dodó tőkétekkel), igaz csak nagyon ritkán, mert jobban máshol nyomom. 48 dodóm van. Ha befizetek a MB-ról, akkor szedhetem is ki mindet? Illetve ha jól tudom bizonyos PP után tudom kivenni az általatok adott tőkét. Jól tom?

Kösz a választ!!!
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Partyról csak a bonusz kijátszása után tudsz kiutalni.
    • aranyapu
      aranyapu
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 25
      Bocsi, ezt részletesebben. Milyen bónusz és hogyan tudom kijáccani?
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Original von aranyapu Bocsi, ezt részletesebben. Milyen bónusz és hogyan tudom kijáccani?
      Ha jól értem, akkor te ide kaptad a kezdőtőkédet. A +100$ kijátszása után tudod kivenni a pénzed, amihez 900 PP kell.
    • Sethi22
      Sethi22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.28, Hozzászólások: 4
      Sziasztok, én még csak msot csináltam meg a kvízt és már meg is kaptam az 50 dolcsit a PokerStarson. Valahol azt olvastam, hogy ha egy bizonyos ideig, asszem 3 hónapig nem termelek ki elég épontot, akkor levonják ezt az összeget. Sajna azonban azóta nem találom hogy hol olvastam erről, tudna valaki segíteni? Mármint hogy pontosan miből és mennyit kell kitermelnem hogy megmaradjon? és hogy mikor tudom leszedni?

Köszike
    • kisike
      kisike
      Bronz
      Regisztrált: 2007.06.15, Hozzászólások: 15.798
      5. lépés - $50 kezdőtőke megszerzése

Miután megkaptad az $50-t, nekifoghatsz a kezdőtőke kijátszásának. Három hónap áll rendelkezésedre és 500 FPPs kell szerezned ahhoz, hogy megtarthasd a kezdőtőkét

Figyelem: 90 nap áll rendelkezésedre ahhoz, hogy 500 FPP-t (a PokerStars pontrendszere) tudj megszerezni, különben a kezdőtőkét levonják a számládról. Ha kijátszottad ezt magadnak, ki is tudod utalni.
    • 1
    • 2