Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Az 50 dollár már a tiéd???

• Sethi22
      Sethi22
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.28, Hozzászólások: 4
      Kösz a gyors választ, most már minden tiszta.

Megnéztem a Pokerstarson, hogy hogy is számolják ezeket az fpp-ket, és ha jól értem, egy pont akkor jár, ha a rake eléri a 0.40-t. Ha minden igaz akkor ez annyit tesz, hogy a potból 0.40-et raknak ők zsebre, amihez mondjuk 0.05-0.10-nél meglehetősen nagy pot kell, legalább pár dollár.
      Szóval nem egyszerű összegyűjteni azt az 500-at ha jól sejtem.
      Jól értem vajon én ezt az egészet és él egyáltalán olyan ember akinek sikerült a megadott időn belül összegyűjtenie ennyit?
    • aranyapu
      aranyapu
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.24, Hozzászólások: 25
      Igen, az 50 dodó kezdőtőkét a PP-re kértem. Ez már 6 hónapja volt. Ha a három hónap alatt nem játszottam le a bónuszt, akkor ki sem vehetem sehogy? Mert főleg nem itt játszom, sőt itt csak ritkán.
    • MaxMad
      MaxMad
      Bronz
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 20.242
      A bónuszod már valószínüleg lejárt, de ha az első 3 honapban sikerült 300 pontot szerezned, akkor ki tudod venni a pénzt. Onnantól indul a +100$ bonusz 90 napja, amikor sikerült a 300 standard PP-ot elérned.
    • Sethi22
      Sethi22
      Bronz
      Sziasztok,

Bocsi az idióta kérdéseimér, de megin nem értek valamit. Szóval én csak tegnap regisztráltam, megkaptam az 50 dolcsit, és van már jónéhány hűségpontom a Pokerstarson, amiből ugyebár 500-at kell gyűjteni 3 hónap alatt, hogy ne vonják vissza a pézt. Viszont valamiér itt a strategyn nem kapom ezeket a strategy pontokat, az még mindig 0. Annak nem kéne a hűségpontokkal együtt mennie felfele? Vagy ennek semmi köze ahhoz? Szal kicsit össze vaok zavarodva ezekkel a pontokkal, elmagyarázná valaki?
      :rolleyes:
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia!
      A PokerStars elküldi ide az ott elért pontjaidat, és az befolyásolja majd az itteni státuszodat (ezüst, arany, platina...) Jól tudod, 500 FPP kell összegyűjtened. Ha még ez nem látszik itt nálunk a honlapon, az azért van, mert még nem érkeztek meg a pontjaid. De ennek ninics köze a bónuszhoz, a lényeg az, hogy a PokerStarson gyűjtsd össze a határidőn bellül az 500 FPP-t.
      Ajánlom, hogy olvasd át a Jutalmazási rendszert, mert ott még sok információhoz juthatsz. :)
    • Sethi22
      Sethi22
      Bronz
      Huh jóvan köszi így már minden tiszta. Má aszittem valamit elcsesztem azér nem mennek fel a pontjaim itt :]
    • 1
    • 2