NL50 SH QJs

• 6 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ilyen akciók után nem adok magamnak FE-t. Itt pusholni kicst gamblekedés.
      Inkább call, ha mp3 tovább izmozik, és BU is adja akkor jó odsokkal mehetsz allint.
      Ilyen line után adok magamnak implied oddsot találat esetén hogy plusszos legyen a call, még ha mp3 dob is.
    • nefarius020101
      nefarius020101
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.13, Hozzászólások: 246
      Ha K high drawnk lenne akkor még beleférne a jam (pl kézbe KQs, flop JA9ss ) de így sztem fold.
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      fooold?:O
    • nefarius020101
      nefarius020101
      Bronz
      Regisztrált: 2008.12.13, Hozzászólások: 246
      Original von Lackoogcb fooold?:O

egy bet és reraise után nem valószinü hogy foldolnak a pushodra szoval FE az nincs és legjobb esetben egy Ax ellen van 45%od, de inkább két pár, sett azok ellen meg 35-40%
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Igazából BU-nál csak 99 lehet az, amit nem fog dobni, de könnyen lehet, hogy egy PP-vel a kezében próbál meg előadni valamit, vagy egy AJ, AQ tipusú hand van nála, úgyhogy azért itt számolhatunk FE-vel, mert nagyon erős, hogy egy bet és raise után check/raise all-in megyünk.

12 outtal ez bevállalható, persze variancia növelő, de én nem érzem ezen a floppon rossz move-nak.

De nagyon kiváncsi lennék waki és axles véleményére, úgyhogy majd szólók nekik, hogy nézzenek be.
    • pborisz
      pborisz
      Ezüst
      Regisztrált: 2008.06.12, Hozzászólások: 17.756
      Hali!

Ha itt az eredeti emelő pot körülit nyit és erre jön egy pot méretű emelés, akkor szvsz a dobás a legjobb döntés, mert FE biztos nincs és nem is fektettünk még sok pénzt a partiba.

Jelen esetben viszont olyan gyenge a licitmenet a flopon, hogy nem tudok náluk erős kezet elképzelni. Szerintem MP3-nál valami AT-AQ lehet és valószínűleg BU is valami Ax-el érdeklődik. Itt egész biztos, hogy nagy erőt mutatunk a c/rAI-nel, vagyis elég nagy FE-vel számolnék. Itt én is ezt választanám.

A call a legrosszabb döntés itt, mert egyrészt nem tudjuk mit reagál MP3, másrészt elég egyértelmű, hogy húzóval játszunk így.