Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

nl50 sh QQ 3bet pot IP

• JasonCorp
      JasonCorp
      Bronz
      Regisztrált: 2006.12.10, Hozzászólások: 156
      No-Limit Hold'em, $0.50 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

SB ($61.94) 17/12/7,7(3bet)
      BB ($54.33)
      UTG ($99.03)
      MP ($52.68)
      CO ($43)
      Hero (Button) ($65.14)

Preflop: Hero is Button with Q, Q
      1 fold, MP bets $1, 1 fold, Hero raises $3.75, SB calls $3.50, 2 folds

Flop: ($9) 4, K, 5 (2 players)
      SB checks, Hero checks

Turn: ($9) 4 (2 players)
      SB bets $5, Hero calls $5

River: ($19) K (2 players)
      SB bets $10, Hero ?
      Azertt check behindoltam flopon ,hogy esetleg egy rosszabb PPtol erteket nyerjek, en egy JJ q nyerjek (mert preflop JJ ak-ra tettem azonban a river K miatt gondolkozom a callon, de nem igazan tudom eldonteni hogy ez most +ev-s move e

+ nem tudom egy gondolkodo jatekos betelne e a rivert JJ-kal
  • 2 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ez stat függö, valami passziv gyereknek nem callozok, agrónak igen.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ha az Ő szemszögéből nézzük a játékot, akkor egy 3bet potban elhagyod a cbetet egy ilyen floppon, ez 2 okból történhet, vagy mert KK van nálad, vagy megijedtél a K-tól, ezért turn-ön megnézi mit lépsz egy betre. A river K meg jó lap számára, mert így jóval kisebb az esélye, hogy KK van nálad, úgyhogy valószínű tudja, hogy potkontrollra játszottál a turn-ön, és itt megpróbál veled dobatni. Mivel csak fél potot hívott én a call felé hajlok inkább, bár lehet hogy pont az a célja, hogy megadd...

Ha cbeteltél volna floppon, akkor több infó lenne a lapjáról...
      Egy QQ-val nyugodtan mehet a cbet ilyen floppon, mert egy A-tól továbbra is védened kell a kezed.

Egy A magason KK-val oké lenne a check behind.