segitseg

• viktor789
      viktor789
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.06, Hozzászólások: 5
      sziasztok

tegnap kitoltottem a kvizt,elkuldtem amit kertek.ma kaptam egy uzenetet csak nem tudom mit jelent.ezt irtak.megkoszonnem a forditast.
      addig is minden jot.udv

We weren't able to transfer your $50, because youeither did not register at the Cashier or you did not validate youre-mail. But you can change that quickly.

Register at the Cashier:
      To do this, click on "Cashier"->"Deposit" in the menu
      and fill out the form. It is important that you enter the correct data
      to get the $150. After confirming your data, a browser window with
      different methods of payment will open. You can simply close this
      window without changing anything in it.

Validate e-mail:
      Yougot an e-mail with a Code. Open the Poker Software. Go to "My Account",select "Validate/Change E-Mail". Here you have to enter the code, oryou can request another code, in case you lost the mail fromPartyPoker.

After doing so, please just answer this ticket so we know that we can transfar your $50 now.
  • 7 válasz
    • MrBobiBoss
      MrBobiBoss
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.23, Hozzászólások: 5.693
      2 lehetőség van:
      1) nem regisztráltál a "Cashier"-ben. Ehhez katt a "Cashier" majd pedig a "Deposit"-ra, és töltsd ki a kért infót.
      2) nem validáltad a mailcímed. Katt a "My Account"-ra majd a "Validate/Change E-Mail"-re és írd be azt a kódot, amit emailben kaptál.

Ha megvan, válaszolj az üzenetre amit kaptál.
    • viktor789
      viktor789
      Bronz
      validaltam kitoltottem a befizetesnel a kerdeseket.a partypokernel oda szeretnek jatszani.de ott nem lehet validalni semmit.vagy nem tudom hol kell.nem is kaptam emailt.lehet meg valami gond?ha minden jo meddig kell varni?megkoszonnem ha utananeznel.elore is kosz
    • viktor789
      viktor789
      Bronz
      udvozletem.
      legyszives mond mar el hogy,hol lehet ervenyesiteni {validalni}a magyar nyelvu partypokeren az email cimem.mert nem talalom sehol.meg nem is kaptam semmijen kodot hozza.en ugy tudom hogy itt nem is lehet.vagy megis?
      a befizetesnel kitoltottem a kert infot.kell e meg valamit csinalnom?
      ha nem mikorra varhatom az 50 dolcsit?
      legyszines valaszolj!elore is kosz
    • viktor789
      viktor789
      Bronz
      mit irjak valaszul arra az angol nyelvu uzenetre??
      orulnek ha segitene valaki
    • zsiga66
      zsiga66
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.23, Hozzászólások: 185
      ha kitoltotted az adataidat a partypokeren es itt a pokerstrategyn is akkor minden ok

EMAIL CIM HITELESITES : szamla-profil-szamlainformacio-emailcim:itt van egy kis ceruza ikon amire rakkattintva lathatod hogy hitelesitve van e az email cimed.
      ha nem kaptal emailt valtoztasd meg az email cimed ugyanott mert lehet hogy elirtad
      irja valaszt a suportnak valami ilyesmit:
      hello
      i registered in the cashier and i validated my email adress

en se vagyok jo angolbol de ezt megertik gondolom

ja es valszkent kuld a levelet arra amit ok irtak a segitseg menupont alatt!
    • dangod
      dangod
      Bronz
      Regisztrált: 2009.09.02, Hozzászólások: 18
      sziasztok! nem tudjátok miért jelzi ki nekem a profilomban hogy ismeretlen a státuszom mikor már bronz státuszban vagyok
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia dangod,

A profilod frissülése igénybe vehet pár órát. Ha mégsem állna át bronz státuszra, akkor vedd fel a kapcsolatot az Ügyfélszolgálatunkkal.