nl 50sh AK

• pokerface02
      pokerface02
      Bronz
      Regisztrált: 2008.04.08, Hozzászólások: 1.211
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.50(BB) Replayer
      Hero ($52.25)
      BB ($47.75)
      UTG ($29.15)
      CO ($92.64)
      BTN ($50.75)

Dealt to Hero K:spade: A:spade:

fold, fold, fold, Hero raises to $2, BB raises to $6.50, Hero raises to $15, BB calls $8.50,

FLOP ($30) 9:spade: 7:diamond: T:club:

check, BB bets $10, Hero folds,

Van más opciónk a c/f-on kívül? Ti mit csinálnátok?
  • 6 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      4 bet poban nem gáz egyszerüen c/foldolni AK val
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Találat nélkül mehet a c/f... Ritkán fog dobni cbetre, mert jó eséllyel JJ+ van nála.
    • vegas2
      vegas2
      Bronz
      Regisztrált: 2008.09.15, Hozzászólások: 1.004
      Original von Jamm Hello,

Találat nélkül mehet a c/f... Ritkán fog dobni cbetre, mert jó eséllyel JJ+ van nála.
      Ha ez a helyzet,akkor miért nem megyünk pf all-in a 4bet helyett?Vagy csak callozzuk a 3betjét?Ezzel kevesebbet buknánk.3 esetből 2-szer check-foldolunk(nem jön se A,se K) és amikor meg eltalál a flop nem igazán fognak kifizetni egy JJ,QQ-val.Légyszi magyarázza el valaki!
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      azért 4 betelsz pre mert allint akarsz menni, tehát ugy gondolod jobb lapod van. Lehet 4bet pusht is játszani, de ilyen steal/resteal szitukban jobb a 4bet, hátha rádtolja rosszabb.
      Ritkán calloznak amugy 4betet, vagy dobnak vagy allin, szóval ritkán leszel 4 bet potban, ahol, nem week dobni AK-t egyszerüen...
      Ha nem agró 3 betelö, passziv az arc akkor pozból lehet callozni AK val ha nem érzed elég erösnek ellen pre allinre. És pozból lejátszod
    • Eke88
      Eke88
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.25, Hozzászólások: 1.713
      Nem vok nagy CGs, de ez a 4bet elég weakre sikerült, alig több mint egy minraise, én nagyobbat 4betelnék mert így bármivel 3betelt simán jó az odds-a a callra, főleg h még pozban is lesz rajtad...(persze ha gondolkódik az ellenfél).

Nem tudom h most okosat v nagy hülyeséget írtam de remélem h van értelme :)
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von Eke88 Nem vok nagy CGs, de ez a 4bet elég weakre sikerült, alig több mint egy minraise, én nagyobbat 4betelnék mert így bármivel 3betelt simán jó az odds-a a callra, főleg h még pozban is lesz rajtad...(persze ha gondolkódik az ellenfél).

Nem tudom h most okosat v nagy hülyeséget írtam de remélem h van értelme :)
      4bet 2x-2,5x a std. 4bet 100bb