[SH] Nl5 Fr 33

• Peetie1
      Peetie1
      Bronz
      Regisztrált: 2009.02.16, Hozzászólások: 1.171
      Nem voltam benne biztos hogy nyitni fog a flopon ezért donkoltam. Riveren fold inkább?

Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $4,38
      CO:
      $4,15

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (9 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with 3:heart: , 3:spade:
      3 folds, Hero calls $0,04, MP3 folds, CO raises to $0,12, 3 folds, Hero calls $0,08.

Flop: ($0,30) 5:spade: , 4:diamond: , 3:diamond: (2 players)
      Hero bets $0,21, CO calls $0,21.

Turn: ($0,72) 9:club: (2 players)
      Hero bets $0,51, CO calls $0,51.

River: ($1,74) 2:spade: (2 players)
      Hero checks, CO bets $1,66, Hero calls $1,66.

Final Pot: $5,06

Results follow (highlight to see):
      Hero shows three of a kind, threes (3h 3s)
      CO shows a straight, five high (5h Ac)

CO wins with a straight, five high (5h Ac)
  • 3 válasz
    • baptista86
      baptista86
      Bronz
      Regisztrált: 2007.10.30, Hozzászólások: 1.219
      river blockbet/f?
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.170
      Original von baptista86 river blockbet/f?
      Ez tetszik nekem is különösen, hogy egy A-val amivel már irtam is mashol, siman adnak fishek ilyen raiseket (nem ertem miert:)

egyébként jó a donk! legyen nagyobb szerintem, flopon, turnon is, elég húzós, fizessen... Tényleg nagyon húzós, máskor agresszivabban ha mar leadelsz.
      Riveren blockbet jo, kulonosen azert mert ha flushre adogatja, akkor nem fog merni bluff allinezni vagy nagyot hivni ami meno magasabb limiteken...

Ezzel a linal dobnod kellett volna szerintem riveren (erot mutattal, ketszer is) tuti A, es ezt ugy mondtam, hogy most neztem meg a legvegen:) ...
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von LorD231984
      Original von baptista86 river blockbet/f?
      Ez tetszik nekem is különösen, hogy egy A-val amivel már irtam is mashol, siman adnak fishek ilyen raiseket (nem ertem miert:)

egyébként jó a donk! legyen nagyobb szerintem, flopon, turnon is, elég húzós, fizessen... Tényleg nagyon húzós, máskor agresszivabban ha mar leadelsz.
      Riveren blockbet jo, kulonosen azert mert ha flushre adogatja, akkor nem fog merni bluff allinezni vagy nagyot hivni ami meno magasabb limiteken...

Ezzel a linal dobnod kellett volna szerintem riveren (erot mutattal, ketszer is) tuti A, es ezt ugy mondtam, hogy most neztem meg a legvegen:) ...
      +1 & Nagyobb bet turnön.