Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL5 FR AKo river check behind?

• MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.15, Hozzászólások: 153
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP2:
      $4,29
      Hero:
      $5,38

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (8 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:diamond: , K:club:
      2 folds, MP2 calls $0,04, 2 folds, Hero raises to $0,20, 2 folds, MP2 calls $0,16.

Flop: ($0,46) J:club: , T:club: , Q:club: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $0,22, MP2 calls $0,22.

Itt fél potnyit emeltem mivel, akkartam hogy a gyengébb kezek megadják, pl drill, két pár ...
        A nutflusht nem tartottam valószinünek

Turn: ($0,90) 8:club: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $0,64, MP2 calls $0,64.

Itt ujra emeltem, mert gondoltam hogy visszaemel ha erősebb kéz van nála ...

River: ($2,18) T:heart: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $1,04, MP2 raises to $3,23 (All-In), Hero calls $2,19.

Itt még egyszer emeltem, mivel checkelt és gonoltam hogy gyenge keze van, mert
        ha erős lett volna nála akkor félne hogy én is checkelek háruról és igy emelt volna.
        De mivel visszaemelt itt már nem adhatam fel a kezem, $6-os potba már megadok $2-tőt igy már pothoz voltam kötve

Final Pot: $8,64

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a flush, king high (Ad Kc)
      MP2 shows four of a kind, tens (Ts Td)

MP2 wins with four of a kind, tens (Ts Td)

Hogy lehetet volna jobban megjátszani?
  • 3 válasz
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Flop bet 0,3ig
      Turn is 2/3 pot
      River
      Original von MasakeR
      Flop: ($0,46) J:club: , T:club: , Q:club: (2 players)
      MP2 checks, Hero bets $0,22, MP2 calls $0,22.

Itt fél potnyit emeltem mivel, akkartam hogy a gyengébb kezek megadják, pl drill, két pár ...
        A nutflusht nem tartottam valószinünek
      Itt tök jól belötted. ezzel a T-essel könnyen lejavulhatott. Megadott egy 2/3 potos betet turnön ahol csak 7 alatti flush-öket vered. Szerinted azzal megadna még egy betet riveren?
    • MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.15, Hozzászólások: 153
      Igazad van. Szerintem sem adott volna meg 7 -el vagy kisebb flushal, max fullal.
      De akkor sem értem hogy miért nem emelt riveren előttem? Annyira biztos volt benne hogy ujra emelni fogok?
      Én biztos nem igy játszottan volna a helyében és már preflop emeltem volna.
      Vagy erre csak egy magyarázat van, az hogy Fish? :s_ugly:
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Sejti nálad az A-t gondolom és nem akarta hogy riveren ha belehív akkor csak megadd.