Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Aa

• katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP3:
      $14,26
      CO:
      $10,47
      Hero:
      $10,00

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with A:club: , A:spade:
      MP2 folds, MP3 calls $0,10, CO raises to $0,50, Hero calls $0,50, 3 folds.

Flop: ($1,25) 3:diamond: , 7:diamond: , K:diamond: (2 players)
      CO checks, Hero bets $0,70, CO calls $0,70.

Turn: ($2,65) J:spade: (2 players)
      CO checks, Hero bets $1,50, CO raises to $3,80, Hero raises to $8,80 (All-In), CO calls $5,00.

River: ($20,25) 2:diamond: (1 players)

Final Pot: $20,25

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of aces (Ac As)
      CO shows a flush, ace high (Ad 8d)

CO wins with a flush, ace high (Ad 8d)

Be akartam csapdázni preflop, úgy gondoltam, hogy a 4betelő ill. a callozó skálája elég szűk co-ban ha 3betelek. Flopolt flush ugye az cooler, ezért a turnon all in-ig játszottam.
  • 5 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      en ezt egyaltalan nem igy jatszottam volna, pre 3bet, flop ahogy irod nagyon gaz, bar a floppolt flost nem hiszem el,c/R játék érdekes, nem adtam volna turnon az allint, inkabb preflop jatszottam volna allinig szemely szerint
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      nincs ennél nagyobb szégyen :s_ugly: , azzal a flop flushel ne vígasztald magad, ezzel a line-al pedig dobható az AA
      "az ellenfél hibái adják a nyereséget" -hát ez neki most sokat hozott
    • katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Ezt Axles szokta mondani: "flopolt flush az cooler" :) Ez most az volt, jól becsapdáztam saját magam.
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      az előzőnél írtam, hogy 'tapasztalatból', nekem kivétel nélkül mindíg ilyenkor osztja le a legrosszabb lapokat. (bár aa-val soha de soha meg sem fordult a fejemben). Ma NL25ön sss-t játszottam előttem 2 limpelő után megadtam 33al, jött a set flopon, all in, ellenfél AAval :D . Ha emel preflop, én dobom.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

pre 3bet mindenképp, így nagyon jó oddsokat adsz MP2-nek is a callra, aztán multiway nagy bajban leszel postflop.

Flop call, turn c/r után bőven dobható az AA...
      3bet potban tényleg cooler lenne, de így lehet nála KJ, JJ, de ez a line általában flush lesz. Egy húzóval betette volna floppon.