Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Q10o

• katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $10,33
      CO:
      $28,54
      Hero:
      $11,14

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with Q:heart: , T:club:
      2 folds, CO calls $0,10, Hero raises to $0,50, SB calls $0,45, BB folds, CO calls $0,40.

Flop: ($1,60) 5:spade: , T:heart: , T:spade: (3 players)
      SB checks, CO bets $1,60, Hero calls $1,60, SB folds.

Turn: ($4,80) 3:spade: (2 players)
      CO bets $3,40, Hero raises to $6,80, CO folds, Hero gets uncalled bet back.

Final Pot: $11,60

Results follow (highlight to see):
      Hero shows three of a kind, tens (Qh Tc)

Hero wins with three of a kind, tens (Qh Tc)

Jobb lett volna a flopon visszaemelni? Egyrészt védelemből, másrészt megijeszthette a turnon a 3. szín
  • 3 válasz
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      annyira nem eroskodtem volna ezzel a q10el, de latom buttonrol beemeltel, s jott mindenki, flop csodas, en visszaemeltem volna sztem de igy lehet h tobbet kihoztal belole,
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Ha ekkorát nyit, szerintem én is így játszom, pláne pozícióból, a színtől nem félnék, senkit soha nem láttam potnyit donkolni drawal, kész keze lehetett, talán 66-99ig
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pre BU-ról végülis belefér az izolálás.
      Nem hiszem, hogy draw-val ekkorát donkolna, úgyhogy ha csak HU lenne, akkor a call nem lenne rossz, de ugye ott van még SB, aki így jó oddsokat kapna, hogy egy draw-val calloljon, éppen ezért jobb lenne itt egy raise.