Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] J Qo

• katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $25,38
      CO:
      $10,00

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (6 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with Q:diamond: , J:heart:
      2 folds, CO raises to $0,40, BU folds, Hero calls $0,35, BB folds.

Flop: ($0,90) J:diamond: , K:diamond: , 4:club: (2 players)
      Hero checks, CO bets $0,50, Hero calls $0,50.

Turn: ($1,90) Q:club: (2 players)
      Hero checks, CO bets $1,00, Hero raises to $3,00, CO calls $2,00.

River: ($7,90) 2:diamond: (2 players)
      Hero checks, CO checks.

Final Pot: $7,90

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, queens and jacks (Qd Jh)
      CO shows a pair of nines (9h 9d)

Hero wins with two pairs, queens and jacks (Qd Jh)
  • 4 válasz
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      preflop ha bátor vagy resteal majd cbet, ha érzed, hogy dobna. Amúgy preflop fold. Itt most mind2őtök adott egymásnak egy szép kis bejegyzést..
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.172
      ha már elmentél eddig, én betelném a rivert is egy kicsit... ne blöfföljön már ki: )

Egyébként meg fogalmam nem lenne (ha nem láttam volna hogy 99) hogy mi a fenét tudott igy jatszani amit
      turnon bet/calloz riveren meg checkel, hihetetlen: ) Inkább egy Kx-re raknám mint 99-re... De ez az egész hand egy kicsit fura nekem, ilyeneket akkor szoktam látni ha ketten egymásra szállnak mert olyan readjeik vannak: ) egyikőtök se hitt a másiknak: Đ aztán riverre megijedtetek: )
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Preflop fold.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von ALCU01 Preflop fold.
      +1, oop vagy egy nagyon könnyen dominálható lappal. Ha legalább egyszínű lenne, akkor azt mondom belefér a call, de így semmiképp.

Ha már bementél, akkor turn-ön inkább a potkontrollt helyezném előtérbe, mert nem szívesen dobnám egy push-ra. Ha riveren egészül valami, akkor pedig blockbet/fold-nám. Így is mehetett volna egy blockbet/fold, mert így könnyen ki tudott volna blöffölni.