Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH AKo

• SzamEE07
      SzamEE07
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($11.30)
      BB ($10)
      Hero ($19.80)
      CO ($3.50)
      BTN ($16.45)

Dealt to Hero K:club: A:diamond:

Hero raises to $0.40, fold, fold, SB raises to $1.20, fold, Hero raises to $3, SB raises to $7, Hero calls $4

FLOP ($14.10) K:diamond: A:heart: 5:diamond:

SB checks, Hero bets $4.50, SB calls $4.30 (AI)

TURN ($22.70) K:diamond: A:heart: 5:diamond: 2:diamond:

RIVER ($22.70) K:diamond: A:heart: 5:diamond: 2:diamond: 8:heart:

Hero shows K:club: A:diamond:
      (Pre 7%, Flop 4.6%, Turn 20.5%)

SB shows A:spade: A:club:
      (Pre 93%, Flop 95.4%, Turn 79.5%)

SB wins $21.60

Preflop AI?Nem vettem észre a stackméretét és azért calloztam,de gondolom a preflop push jobb játekmód... :f_rolleyes:
  • 3 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      Mi az hogy stackméretét?: Đ : Đ Mindketten 100BB-nél többel ültök lenn, ez nem félstack, szerintem azért ez a sok emelgetés elég erőt jelent, mondjuk kicsi az esélye az KK+-nak mert Nálad van egy részük, de mégis előfordul : S: S

preflop push jobb lett volna igen... De readdel akár dobható is.

A kérdésem nem lehet olyat hogy pozból lecallozzuk a 3betet preflop?: S es a floptól függően megyünk all in vagy játszuk tovább? Van ennek értelme?
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      AKval ha 3betet kapsz, pusholhatsz, ha szerinted az ellen olyan, foldolhatsz, ha az ellen olyan, de a 4betet itt is feleslegesnek tartom. Teszem azt csak egy call-t kapsz rá, a flopon még mindíg all inre áll a helyzet, ha meg 4betig mentek, ritkán kapsz dobást. Azt is mondhatnánk hogy a 4betre minraise-el kaptál még egy esélyt a dobásra.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Ha 4betelsz, akkor utána már be kell tenni mindent... Ez az 5bet call borzasztó.

De így elég nehéz megmondani statok nélkül, hogy adott játékos ellen jó-e a 4bet/call.

LorD: Pozból akár a call sem rossz, de én nem szeretem, mert pl. egy QQ nem fog kifizetni ha A vagy K magas flopp jön. Vagy éppen AA, KK lesz nála K magason, vagy A magason eldob egy KK-t.