Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL 10 SH J9s

• SzamEE07
      SzamEE07
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      SB ($8.15)
      BB ($10.90)
      Hero ($10)
      UTG+1 ($9.20)
      CO ($4.75)
      BTN ($10)

Dealt to Hero J:spade: 9:spade:

Hero raises to $0.40, UTG+1 calls $0.40, fold, BTN calls $0.40, SB raises to $1, fold, Hero calls $0.60, fold, BTN calls $0.60

FLOP ($3.50) 5:diamond: 9:heart: 8:diamond:

SB checks, Hero bets $2.80, BTN calls $2.80, SB calls $2.80

TURN ($11.90) 5:diamond: 9:heart: 8:diamond: 4:heart:

SB checks, Hero bets $6.20 (AI), BTN folds, SB calls $4.35 (AI)

RIVER ($20.60) 5:diamond: 9:heart: 8:diamond: 4:heart: 4:diamond:

SB shows Q:club: Q:heart:
      (Pre 82%, Flop 79.6%, Turn 88.6%)

Hero shows J:spade: 9:spade:
      (Pre 18%, Flop 20.4%, Turn 11.4%)

SB wins $19.60
  • 4 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.172
      Kicsit agró voltál. Gondolom megzavart, hogy ennyi húzó kinn van, ilyenkor én is sokkal könnyebben bepakolom a stackemet, egyszerűen nem birom ki hogy kihuzannak a jobb kezembol:)

SB meg pont ugy jatszott, mint a ki huzókézzel van, bar a pre emeleséből lehetett sejteni hogy jó keze van. De talán van valami cikk ide, hogy nem érdemes ezt ennyire felfújni. Szerintem törekedj arra hogy akkor építs ekkora potot, ha tényleg nagy kezed van: szet, flush, sor, nut vagy aközeli... És itt meg elég lett volna egy kis potot nyerned, pl egy turn check behinddal oké, hogy húzónak adsz esélyt, viszont a river blöffjének is... Sztem túl erős volt a line-d a kezedhez...
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Szép hand, egyedül rólad lehet tudni mit akarsz, de SB megadásából már tudható hogy nem fog dobni később sem. Itt nyugodtan nyithatsz kissebbet, ami okot lát tovább jönni az mindenképpen jön, ami nem, az kissebbre is dob, vagy inkább rögtön push, ha ez a stílusod.
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      J9s szerintem elég gyenge egy UTG emeléshez, sokszor kell majd vele pozíción kívül játszanod, és ha csak egy top párt találsz be, komoly gondjaid lehetnek.

Mint ahogy lettek is, és ne felejtsük el, hogy ez egy 3betelt pot, mégha ilyen kicsi is volt SB 3bet mérete. De pont ez enged következtetni magas PP-re, nagyon sokan így játszák meg.

Preflop call annak a tudatában legyen, hogy csak két pár, trips, sorhúzó vagy flösshúzó floppolása esetén játszol tovább.

Flop check/call nagyon neccesen még beleférhet, de inkább check/fold.

Egyértelműen túl van játszva a hand.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von ALCU01 J9s szerintem elég gyenge egy UTG emeléshez, sokszor kell majd vele pozíción kívül játszanod, és ha csak egy top párt találsz be, komoly gondjaid lehetnek.

Mint ahogy lettek is, és ne felejtsük el, hogy ez egy 3betelt pot, mégha ilyen kicsi is volt SB 3bet mérete. De pont ez enged következtetni magas PP-re, nagyon sokan így játszák meg.

Preflop call annak a tudatában legyen, hogy csak két pár, trips, sorhúzó vagy flösshúzó floppolása esetén játszol tovább.

Flop check/call nagyon neccesen még beleférhet, de inkább check/fold.

Egyértelműen túl van játszva a hand.
      ALCU teljesen jól leírta a lényeget.

Pre fold a legjobb, amit tehetsz.