Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl5 Fr AA

• MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.15, Hozzászólások: 153
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $3,06
      Hero:
      $5,07

0,02/0,05 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with A:diamond: , A:heart:
      MP1 folds, Hero raises to $0,20, 3 folds, SB calls $0,18, BB folds.

Flop: ($0,45) 2:spade: , K:diamond: , 4:heart: (2 players)
      SB bets $0,45, Hero calls $0,45.

Turn: ($1,35) Q:spade: (2 players)
      SB bets $1,35, Hero raises to $3,05, SB calls $1,06 (All-In), Hero gets uncalled bet back.

River: ($6,17) T:spade: (1 players)

Final Pot: $6,17

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a pair of aces (Ad Ah)
      SB shows three of a kind, fours (4c 4d)

SB wins with three of a kind, fours (4c 4d)

Ilyenkor mi a legjobb játékmód?
      flop: raise/fold vagy raise/broke?

Flopon azért calloltam mert nem volt huzóveszélyes, de szerinem már
      turnon ellehetet volna gondolkodni a foldról, ha már ennyire magabiztos a lapjaiban.
      Vagy?
  • 2 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.172
      Ez egy cooller, elég nehéz kivédeni. Utálom a donkot ilyen flopba, úgyhogy raiseltem volna flopon. És mivel a stackmérete is elég kicsi, a raise után már valószínű nem tudtam volna dobni. Ha full stackje van, valszeg elengedem a flopraiset követően.

AF-je is nagy, igaz kevés hand alapján... Válaszolva, turnon se tudtam volna dobni, bár ott már KQ is ver, de akkor se... max flop raise/fold-t tudtam volna csinálni, de akkor is nagyobb stack ellen csak:/ itt tönkremegyek én.

egyébként a call 20-s szabály alapján, nem adhatott volna meg preflop OOP...
      Rossz játék tőle... most nyert, legközelebb Te nyersz.
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Elég agresszíven játszott eddig, nincsenek húzók sem, úgyhogy belefér a flop call. Turnön már nem lesz nehéz allin tenni. Be is jött, csak sajnos most jobb volt.

Standard.