Törölt felhasználó

• darkness1111
      darkness1111
      Kezdő
      Regisztrált: 2009.08.11, Hozzászólások: 10
      Szia.
      Remélem tudsz segíteni a problémámon.
      "juhaszattilabwin" volt a felhasználónevem, amíg ki nem törölték.
      Történet:
      Beregisztráltam bwin-re, játszottam freerollt, utána a barátommal netezés közbe megtaláltuk ezt az oldalt.
      Beregisztráltunk HAMIS/VALÓS adatokkal és kitöltöttük a kvízt. ( Az 50 dollárt nem kértük ki, de viszont a PÓKERTERMEK fülbe beírtuk a bwin felhasználóm nevét. Azt hittük, hogy így kapunk majd SP amikor játszok.)
      Közbe rájöttünk ennek az egésznek a lényegére és beregisztráltam igazi adatokkal, hogy AKÁR ki is tudjam kérni a +50 dollárt. Kitöltöttem a kvízt, beregisztráltam Full Tilt pókerre, kaptam is a strategy pontokat, de az szerettem volna, hogy a VALÓDI bwines számlám is ehhez a "juhaszattilabwin"-es felhasználóhoz tartozzon.
      Beküldtem a fényképemet és megkértem a SECURYti szolgálatot, hogy akkor ha lehet megkapjam az ELSŐ 50 dollár pénzt. Miután beküldtem az utolsó fényképet (2009.szept.10-én volt) KITÖRÖLTÉK a felhasználómat.
      Mivel bronz státuszba voltam, már tanulhattam az azokhoz tartozó anyagokat, de mivel már beregisztráltam pár pókerterembe , egy esedleges újbóli regisztráció után sem kapnék azokból az oldalokból SP-okat. ( Ha jól tudom )
      A segítségedet szeretném kérni, hogy akkor most beregisztrálhatok megint és beírhatom a PÓKERTERMEK-hez a mostani pókertermeimet, vagy többet nem használhatom ki a POKERSTRATEGY előnyeit?
      Ez az felhasználó a barátomé, mielőtt félreértés lenne belőle !

Üdvözlettel: Juhász "chickenchi" Attila

Változtatás: HAMIS/VALÓS ( halvány lila dúsztom sincs, hogy mivel lettem beregelve. Jó egy éve volt. A szituációt tudom )
  • 7 válasz
    • darkness1111
      darkness1111
      Kezdő
      Persze ott hibáztam, hogy az igazi felhasználóm előtt 1 évvel beregisztráltunk ide a barátommal nem valós adatokkal, ebben egyet értek.( Nem pénz szerzés céljából,mivel semmi fényképet nem küldtünk be). Ha ezért kaptam a törlést, akkor meg is értem. Nem fogom minden honlapon, ahová be lehet regisztrálni az igazi adataimat. Volt már, hogy visszaéltek vele és az nekem pénzbe került!
      Akiknek ezzel kellemetlenséget vagy plusz munkát adtam, azoktól elnézést kérek!
    • grimreaper00
      grimreaper00
      Globális
      Regisztrált: 2008.02.19, Hozzászólások: 2.117
      Original von darkness1111 Szia.
      Remélem tudsz segíteni a problémámon.
      "juhaszattilabwin" volt a felhasználónevem, amíg ki nem törölték.
      Történet:
      Beregisztráltam bwin-re, játszottam freerollt, utána a barátommal netezés közbe megtaláltuk ezt az oldalt.
      Beregisztráltunk HAMIS adatokkal és kitöltöttük a kvízt. ( Az 50 dollárt nem kértük ki, de viszont a PÓKERTERMEK fülbe beírtuk a bwin felhasználóm nevét. Azt hittük, hogy így kapunk majd SP amikor játszok.)
      Közbe rájöttünk ennek az egésznek a lényegére és beregisztráltam igazi adatokkal, hogy AKÁR ki is tudjam kérni a +50 dollárt. Kitöltöttem a kvízt, beregisztráltam Full Tilt pókerre, kaptam is a strategy pontokat, de az szerettem volna, hogy a VALÓDI bwines számlám is ehhez a "juhaszattilabwin"-es felhasználóhoz tartozzon.
      Beküldtem a fényképemet és megkértem a SECURYti szolgálatot, hogy akkor ha lehet megkapjam az ELSŐ 50 dollár pénzt. Miután beküldtem az utolsó fényképet (2009.szept.10-én volt) KITÖRÖLTÉK a felhasználómat.
      Mivel bronz státuszba voltam, már tanulhattam az azokhoz tartozó anyagokat, de mivel már beregisztráltam pár pókerterembe , egy esedleges újbóli regisztráció után sem kapnék azokból az oldalokból SP-okat. ( Ha jól tudom )
      A segítségedet szeretném kérni, hogy akkor most beregisztrálhatok megint és beírhatom a PÓKERTERMEK-hez a mostani pókertermeimet, vagy többet nem használhatom ki a POKERSTRATEGY előnyeit?
      Ez az felhasználó a barátomé, mielőtt félreértés lenne belőle !

Üdvözlettel: Juhász "chickenchi" Attila

Sajnos nincs mit tenni. Megszegted a szabályzatot, így szerintem esély sincs, hogy valaha is tag légy ezen az oldalon. Szerintem hamarosan bannolni fognak.
      De majd megmondja valaki a staffból a tutit.
    • darkness1111
      darkness1111
      Kezdő
      Az nagyon nem lenne jó érzés , ha nem lehetnék többet tag! Több mint egy éve elkövettem egy hibát, rá egy évere beregisztráltam a valós adataimmal, és most azért szívok, mert 1 ÉVE **lye voltam !
      Tanultam, néztem axleska videóit, tanulmányoztam, mikor-mit-miért és erre meg...
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia darkness1111,

A számlák ellenőrzését illetve zárolását az Ügyfélszolgálat végzi. Ilyen szituációkban hozzájuk kell fordulni információkért és segítségért. Ahogy grimreaper00 is említette szabályszegést követtél el, és ez a számlád is zárolásra fog kerülni.
    • darkness1111
      darkness1111
      Kezdő
      "Ez az felhasználó a barátomé, mielőtt félreértés lenne belőle !"

A barátommal regisztráltunk be, ha szigorú vagyok ( csak, hogy magamat nyugtassam ), akkor Ő regisztrált be az én adataimmal.
      Ennyi erővel (meg egy hatalmas nagy túlzással) felmegyek iwiw-re és beregisztrálok még 100000 embert ! Na akkor most ŐK többet nem lehetnek tagok, mert már a nevük és a lakcímük egyszer bent van az adatbázisban?
      Persze akkor Én lennék a bűnös ,amit meg is értek, mivel áldozatai lettek az én akciómnak ( vagy minek nevezzem ezt). ( Persze ezt bárki megcsinálhatja )

De ha a fent írtak igazak lennének, akkor most én is egy áldozat lennék/vagyok!

Valaki válaszoljon erre légyszíves:
      Most, hogy ki lettem törölve, akkor többet nem is lehetek tag ? ( persze rá lehet vágni, hogy nem, de miután kitöröltek, fenn vagyok valami fekete listán ? )

Még egy feltevés: Ha XY beregisztrál az egyik STAFF adataival és kéri az 50 dolláros bónuszt, akkor rögtön kitörlik a STAFF 'igazi' felhasználóját is?
      Na erre a kérdésre rá merem vágni, hogy: NEM !

Szerintem tudnám még fokozni a dolgokat, de semmi kedvem nincs hozzá. Így is eléggé szomorú vagyok!!

ui: Elnézést ha durvákat írtam, de eléggé meglepett ez az egész ! Legalább egy emailt kaptam volna, hogy töröltünk: ezért ! vagy valami.
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia darkness1111,

Azért egy közösségi oldal (mint például az iwiw), és a PokerStrategy között hatalmas a különbség, mivel mi egy kereskedelmi ajánlatot biztosítunk, amin (jó esetben) mindkét fél nyerhet. A visszaélések elkerülése végett szigorúak az ellenőrzések.
      Nézzük, ha 100000 embert regisztrálsz az iwiwen, azért (tudtommal) nem kapsz semmit. Ha nálunk regisztrálsz ennyi embert, és nem lennénk szigorúak ellenőrzés tekintetében, akkor 5000000$ kezdőtőkét kaphatnál.
      A szabályzatunkban amit regisztrációkor elfogadtál/elfogadtatok benne szerepel, hogy egy felhasználónak szigorúan csak egy accountja lehet. Továbbá a PokerStrategy fenntartja a jogot a számlák zárolására, ha gyanús tevékenységet észlel, és nem köteles indokot megnevezni.
      Beregisztrálás ugyanazon adatokkal szinte lehetetlen, hacsak nem ismered közelről az illetőt. Hiszen hogyan tudnád elküldeni a személyi okiratainak a másolatát még egyszer, vagy egyáltalán hogy fejtenéd meg a személyes adatait (születési dátum, lakhely, anyja neve stb)!? Ennek az esélye szinte a nullával egyenlő. De tegyük fel, hogy mégis sikerül. Akkor már említettem az előző hozzászólásomban is, hogy ilyen szituációkban fel kell venni a kapcsolatot az Ügyfélszolgálatunkkal. Minekünk moderátoroknak nincs módunkban megnyitni a számlákat. Az evvel kapcsolatos tevékenységeket Ők végzik.
      A barátod felhasználónevén sem ajánlatos írnod, mivel ez is egy visszaélés gyanújára ad csak okot. Volt már rá példa, hogy zárolva lett a barát számlája is, mert más személy reklamált rajta folyamatosan.
      Tehát csak megismétlem, írj egy üzenetet a Segítség menüponton keresztül az Ügyfélszolgálatnak. A döntést ez ügyben Ők hozzák meg.
    • darkness1111
      darkness1111
      Kezdő
      Ott voltam, amikor beregisztrált,de nem tudtam, hogy hova regisztrál be.Ez eléggé **hülyén hangzik , de így volt. Azért is esett ez rosszul.
      Lanparty: Haverom kéri az adataimat, megadom,megkérdezem mire kellett,mondja hogy beregisztrált egy holnapra,mondom mire-odamegyek,megnézzük.
      A legelső felhasználónál NEM KÜLDTÜNK SEMMILYEN IRATOT. Írtam is, hogy nem azért csinálta/tuk, hogy +50dollárt kapjunk. Utána JÖTTEM rá, hogy lehet kapni, azért is regisztráltam be újra!

( Én küldtem levelet a securytinek, és benne ezt megfogalmaztam, amennyire csak bírtam és miután beküldtem a fényképemet , utána törölték ki. Ez vagy 2-3 hete. Na mindegy.

Az iwiwes példa, meg az akart volna lenni, hogy ha beregisztrálok az adataival, de nem kérem ki az 50 dollárt. Egyszer kedvet kap majd a 100000 ember valamelyike és nem kaphatja meg a pénzt, mivel már "beregisztrált" ( ami persze én lettem volna) :) )))

Küldtem evelet a securytinek, remélem kapok valami választ.