[SH] NL10 SH AKo

• katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $10,15
      CO:
      $19,33

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (4 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is SB with A:spade: , K:diamond:
      CO raises to $0,35, BU folds, Hero raises to $1,30, BB folds, CO raises to $19,33 (All-In), Hero calls $8,85 (All-In), CO gets uncalled bet back.

Flop: ($20,40) 3:spade: , 7:heart: , 2:diamond:
      Turn: ($20,40) Q:spade:
      River: ($20,40) 5:heart: (1 players)

Final Pot: $20,40

Results follow (highlight to see):
      Hero shows high card ace with king kicker (As Kd)
      CO shows a pair of kings (Kh Kc)

CO wins with a pair of kings (Kh Kc)

Bár elég kis minta van az ellenről, de jó itt a pre megjátszás? Egyébként AK-t soha nem dobok full stackként, max pozból callozok 3betet vele, de oop pre pushig játszom, főleg ilyen co/bu vs blind.
      Jó a meglátás?
  • 6 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.156
      Vállalható a readeddel, de AK-t én se tudom hogy kell játszani, úgyhogy Jamm jöhet majd:)
      IP én is callozom ált 3betet és flopon döntök, OOP meg feladom 3betre vagy push read függő...

Fishek ellen szeretem pushig játszani, vagy fél, háromnegyed stackek ellen, de full stack ellen ált az amit előbb írtam...

Javitanam az elozot 4 handedbe siman vallalhato az all in szerintem.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      ismertlen ellen fold, várd meg míg nagy lesz a minta... 3bet % 4bet range + pár mutatás illetve a 4push mit jelent közepes pp-t és csak azért pushol hogy legyen FEje, vagy ez inkább nagy lapot jelent... min4bet milyen lapokat takar stb...

szóval kell az infó infó nélkül dobás...
    • Bling5630
      Bling5630
      Bronz
      Regisztrált: 2008.05.11, Hozzászólások: 463
      +1
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Legutóbb erre megkaptam, hogy ha mi nem vagyunk deepek, akkor az ellenfél hiába az, nem úgy kezeljük. Viszont a fish deepnek látja magát és nem akarja elbukni eddígi nyerményét, ezért hülyén bár, de pontosan azt teszi, mint egy másik deep ellen. Szóval ez nekem (akkor is) fold.

**abból gondolom, hogy hero megad neki, amihez jó indok kell az ellenről, visszalopni sem jó bármivel, hátmég a válasz push. Ez még is csak NL10.**
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von Sharrrky Legutóbb erre megkaptam, hogy ha mi nem vagyunk deepek, akkor az ellenfél hiába az, nem úgy kezeljük. Viszont a fish deepnek látja magát és nem akarja elbukni eddígi nyerményét, ezért hülyén bár, de pontosan azt teszi, mint egy másik deep ellen. Szóval ez nekem (akkor is) fold.
      ebből a 43 handes statból én nem tudnám megmondani, hogy fish e vagy nem...
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      kis minta, nem tudjuk fishe, nem hallottam még ezt, hogy ha a fish deep egyedul akkor is jobban féltené a stackjét, jo itt a call nem hinném,hogy ilyen abberáltul játszik meg AA-KKt, más ellen meg mind flipelunk vagy jobbak vagyunk.