Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 SH 75s

• katka1965
      katka1965
      Bronz
      Regisztrált: 2009.03.08, Hozzászólások: 78
      Known players:
      Position:
      Stack
      Hero:
      $10,00
      MP3:
      $12,23
      CO:
      $44,83
      BU:
      $10,00

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BB with 7:heart: , 5:heart:
      MP3 raises to $0,35, CO calls $0,35, BU calls $0,35, SB folds, Hero calls $0,25.

Flop: ($1,45) 6:heart: , A:heart: , 8:heart: (4 players)
      Hero checks, MP3 checks, CO bets $0,70, BU folds, Hero calls $0,70, MP3 folds.

Turn: ($2,85) 3:club: (2 players)
      Hero checks, CO bets $2,00, Hero raises to $5,00, CO raises to $43,78 (All-In), Hero calls $3,95 (All-In), CO gets uncalled bet back.

River: ($20,75) K:diamond: (1 players)

Final Pot: $20,75

Results follow (highlight to see):
      Hero shows a flush, ace high (7h 5h)
      CO shows a flush, ace high (9h 4h)

CO wins with a flush, ace high (9h 4h)

Szerintem itt pre jó oddsokat kapok a callra. A kérdés az, hogy mennyire kell tartani egy nagyobb színtől? Ilyenkor mindig pushig játszom, mert nem túl nagy az esélye, hogy kint van még egy flush és talán adhatják rosszabbal is turnon, mondjuk settel, mert azért van már pénz a potban. Főleg egy ilyen agro fish.
      Jó ez így?
  • 6 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      pre OOP kicsit meredek, azért a megadás, de ennyi callal szerintem belefér...

a többi szerintem nem hiba, én is csak calloznám és turnon akcióznék, sehogy se dobhatod. cooller... Ne félj ilyen floppolt flushnél nagyobb színtől, előfordul de annyira kevés a valsége... Maga a floppolt flushnek is annyira kevés.

Kedvenc partim az volt, amikor floppolt A magas flushom volt, másiknak meg floppolt straight flush, meg kéne keresni a partit:D mindig lehet mitől félni, ezt csak azért irtam le:D :D
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Ezt floppon kell all in-ig játszani, nem turnön...

Flop call után, nagyon rossza turn check.... egyáltalán nem tetszik a megjátszás..
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Original von bmilk Ezt floppon kell all in-ig játszani, nem turnön...
      Miért is? a turn játszással az a jó, hogy elrejtjük a lapunkat... és agro fisheknek esélyt adunk, hogy folytassák blöffüket... Szerintem.
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      Original von LorD231984
      Miért is? a turn játszással az a jó, hogy elrejtjük a lapunkat... és agro fisheknek esélyt adunk, hogy folytassák blöffüket... Szerintem.
      Floppon szélesebb rangel pakolnak be zsetont! Turn számodra és számára is lehet egyaránt action killer...
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Original von bmilk
      Original von LorD231984
      Floppon szélesebb rangel pakolnak be zsetont! Turn számodra és számára is lehet egyaránt action killer...
      ok, köszi :)
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      én is visszaemelnék a flopon, mert sok rosszabb folytathatja, nyilván settek 2 párok, Axek egy körrel, esetleg rosszabb flushdraw bár az nem sok. ugye ha lejön egy 4. kör a turn vagy riverre, az nagyon megölheti az akciónkat.

a flush vs overflush az mindig cooler, nem szabad ilyenre gondolni, nem is fordul elő túl gyakran.:)