Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL 10 SH AJs

• SzamEE07
      SzamEE07
      Ezüst
      Regisztrált: 2009.08.19, Hozzászólások: 2.075
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.10(BB) Replayer
      Hero ($11.50)
      BB ($5.15)
      UTG ($5.10)
      CO ($10)
      BTN ($8.95)

Dealt to Hero A:diamond: J:diamond:

UTG calls $0.10, fold, BTN raises to $0.30, Hero raises to $1, fold, UTG calls $0.90, BTN calls $0.70

FLOP ($3.10) 5:diamond: A:club: 9:diamond:

Hero bets $2, UTG folds, BTN calls $2

TURN ($7.10) 5:diamond: A:club: 9:diamond: 5:spade:

Hero bets $4, BTN calls $4

RIVER ($15.10) 5:diamond: A:club: 9:diamond: 5:spade: 6:spade:

Hero bets $4.50 (AI), BTN calls $1.95 (AI)

BTN shows Q:diamond: A:spade:
      (Pre 70%, Flop 56.1%, Turn 68.2%)

Hero shows A:diamond: J:diamond:
      (Pre 30%, Flop 43.9%, Turn 31.8%)

BTN wins $18.10
  • 8 válasz
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.18, Hozzászólások: 11.131
      Pre 3bet legyen nagyobb $1,2-$1,3 (ha a 3bet mellett döntesz), és ezen a boardon 2 utca bettel be kell tenni a stacket.

Oop sajnos nem nagyon van más választásod.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      Original von ALCU01 Pre 3bet legyen nagyobb $1,2-$1,3 (ha a 3bet mellett döntesz), és ezen a boardon 2 utca bettel be kell tenni a stacket.

Nekem tetszik, pech, kb igy jatszanam.
      A kerdesem miert legyen nagyobb 3bet?
      megvan a 3x-s emelés +0 .1 is UTG miatt... vagy pont UTG miatt kéne 4x?

Ja még annyi hogy lehet én turnon betettem volna ezzel a lineal, kb 4 dollár marad előtted az úgyis bekerül riveren, akkor nem jobb már turnon? hátha FE-t generálunk egy keveset?
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Preflop: egyrészt mert van már egy limper, másrészt mert pozíción kívül leszünk postflop, és annak meg kell kérni az árát, harmadrészt, mert BTN emelése kb. miniraise kategória.

Postflop: igen, én is ezt írtam. Két utca bet (flop, turn), és bent van a stack.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.173
      Original von ALCU01 Preflop: egyrészt mert van már egy limper, másrészt mert pozíción kívül leszünk postflop, és annak meg kell kérni az árát, harmadrészt, mert BTN emelése kb. miniraise kategória.

Postflop: igen, én is ezt írtam. Két utca bet (flop, turn), és bent van a stack.
      igazad van a kommenteket csak átfutom, és utána átgondolom, én mit tennék:) annyival egészitettem ki, hogy ezzel a lineal is amit o valasztott itt is jobb lett volna turnon betenni...
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Original von ALCU01 Pre 3bet legyen nagyobb $1,2-$1,3 (ha a 3bet mellett döntesz), és ezen a boardon 2 utca bettel be kell tenni a stacket.

+1, turnre pusholnám
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      nem tetszik a line, tipikus "cooler maker" line... csak Ásszal fog végig jönni...

flop c/r all in... semmi ellen nem kell védekezni... ha checkbk-el akkor turn bet/call(all in) mitől vársz value-t a bettel? Eleve a normális 3bet call range AQ+, de NL10en még ezt is dobni kéne inkább...

c/r-nél value van a blöffbe és a ppk-be, itt nem ritkán fognak callolni KK QQval egy ilyen linera... főleg ha ez turnön van... pl flop ch/ch, turn bet... elég blöff szagú.. KKQQJJ biztos nem dob...

így játszva flop cbet utan turn check.... emelésnek nincs értelme, ha emel akkor még azt a maradékot hívjuk be neki, amit maga előtt hagy... remélhetőelg floatol csak... ha erősebb ásza van akkor meg maradt még 12 out
    • ALCU01
      ALCU01
      Bronz
      Itt egyetértek bmilk-kel, és logikus amit írt. Szóval tényleg a flop c/rai lehet a legjobb lépés, és a flop cbet turn check line is jobb, mint a postolt megjátszás.
    • axleska
      axleska
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.04, Hozzászólások: 6.733
      Original von bmilk nem tetszik a line, tipikus "cooler maker" line... csak Ásszal fog végig jönni...

flop c/r all in... semmi ellen nem kell védekezni... ha checkbk-el akkor turn bet/call(all in) mitől vársz value-t a bettel? Eleve a normális 3bet call range AQ+, de NL10en még ezt is dobni kéne inkább...

c/r-nél value van a blöffbe és a ppk-be, itt nem ritkán fognak callolni KK QQval egy ilyen linera... főleg ha ez turnön van... pl flop ch/ch, turn bet... elég blöff szagú.. KKQQJJ biztos nem dob...

így játszva flop cbet utan turn check.... emelésnek nincs értelme, ha emel akkor még azt a maradékot hívjuk be neki, amit maga előtt hagy... remélhetőelg floatol csak... ha erősebb ásza van akkor meg maradt még 12 out
      +1