Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] NL10 sh T9s

• wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Known players:
      Position:
      Stack
      MP3:
      $9,84
      Hero:
      $10,00

0,05/0,1 No-Limit Hold'em (5 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: PokerStrategy Elephant 0.67 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is BU with T:club: , 9:club:
      MP3 raises to $0,40, CO folds, Hero calls $0,40, 2 folds.

Flop: ($0,95) T:spade: , A:club: , 2:club: (2 players)
      MP3 bets $0,91, Hero raises to $3,00, MP3 raises to $9,44 (All-In), Hero calls $6,44.

Turn: ($19,83) 7:spade:
      River: ($19,83) 9:spade: (2 players)

Final Pot: $19,83

Results follow (highlight to see):
      Hero shows two pairs, tens and nines (Tc 9c)
      MP3 shows three of a kind, aces (Ad Ah)

MP3 wins with three of a kind, aces (Ad Ah)
  • 6 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.172
      Nehéz flop. Bármilyen A-val (AQ, AK) ezt csinálja ha jó játékos... nehéz ezt mondani, de sztem standard a flopot látva, peched volt... Sajna a raised után flopon szerintem már nem nagyon dobhatsz az oddsok miatt... Talán ha kevesebbet, emelnél akkor dobhatnád...

flop 2,5 raise/fold nagyon weak lenne?

Egyébként végén néztem meg én inkább AK-ra tettem volna...
    • Sharrrky
      Sharrrky
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.17, Hozzászólások: 4.352
      Két párig, vagy drillig fejlődni neki is ugyan annyi esélye van, úgyhogy csak a flushre rátolni, kellően védte a kezét, szerintem ez dobható a cbetre, de a raise is tetszik, de elég lett volna a síma 3x-os -persze ha már akkor is tudtad, hogy all in-ig viszed, akkor mind1.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Pár + FD-val semmiképp nem hiba berakni az egész stackedet a floppon, de előnyösebb ha Te mész all-in, mert úgy van FE is. Ugyan növeli a varianciát, de ez így rendben volt.
    • wilmots83
      wilmots83
      Edző
      Edző
      Regisztrált: 2008.10.05, Hozzászólások: 4.049
      Igen gondolkodtam hogy egyből all-in megyek. Nem teljesen tiszta még a fejemben hogy mikor nagyobb az FE. Ha simán raiselek vagy ha egyből all-in megyek, mert nem tudom nem -e néz ki az egyből all-in tipikusan valami szimpla FD-nak ezen a limiten.

Másik problémám ezzel megjátszással hogy set ellen nincs meg a kellő részesedésünk.

Magasabb pár ellen picivel több mint 50%-ban miénk a pot, ez már önmagában is variancianövelő, ha pedig setje van ahogyan itt, akkor egyenesen minuszos ez a megjátszás!
    • bmilk
      bmilk
      Bronz
      Regisztrált: 2007.12.07, Hozzászólások: 3.635
      ha egyből all in mész valószínű túlnyomó részt szettel vagy 2 párral QcKc-al esetleg TPTKal adja meg ezt az overbetet.. szvsz ezt másképp nem nagyon lehet lejátszni...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Konkrét lapra nehéz tenni bárkit is, úgyhogy range-ben kell gondolkodni, és itt a push range-e nem csak set lesz.