Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

[SH] Nl5 Fr 66

• MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.15, Hozzászólások: 153
      Known players:
      Position:
      Stack
      SB:
      $5,15
      BB:
      $6,44
      MP1:
      $6,65
      Hero:
      $5,62
      CO:
      $6,17

0,02/0,04 No-Limit Hold'em (7 handed)
      Hand recorder used for this poker hand: Elephant 0.69 by www.pokerstrategy.com.

Preflop: Hero is MP2 with 6:heart: , 6:club:
      MP1 calls $0,04, Hero calls $0,04, MP3 folds, CO calls $0,04, BU folds, SB calls $0,02, BB checks.

Flop: ($0,20) 2:diamond: , 6:diamond: , K:diamond: (5 players)
      SB checks, BB bets $0,14, MP1 calls $0,14, Hero calls $0,14, 2 folds.

Turn: ($0,62) 5:heart: (3 players)
      BB bets $0,44, MP1 folds, Hero calls $0,44.

River: ($1,50) 8:diamond: (2 players)
      BB checks, Hero checks.

Final Pot: $1,50

Results follow (highlight to see):
      Hero shows three of a kind, sixes (6h 6c)
      BB shows a flush, king high (Td 5d)

BB wins with a flush, king high (Td 5d)

Abból indultam ki hogy az elenfélnél flush van, de azért adtam meg az emelseket mivel gondoltam ha betalálom a fult akkor még kihozhatok belőle valamenyit. Csak nemtom hogy jó e volt igy.
  • 6 válasz
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      Regisztrált: 2007.07.17, Hozzászólások: 19.172
      mindenfelekeppen 3betelned kene a szettedet a flopon, ha lejon megegy szin, akkor dobhatod ki :( es ha bepakolod a szettet flopon az se baj, nem tul gyakran van flopflush, es akkor is van eselyed lejavulni...
    • MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Azon is elgondolkodtam hogy flopon valahogy all-in menyek mert még akkor is lenne esélyem fullra.
      Turnig lenne 7 jóm ami nem rosz de nem is fényes.
      Riverig meg 2,5:1 az esély hogy betalálok.
      Most nem tudom hogy mi lett volna a legjobb döntés.
      Igy, ahogy megjátszottam, vagy ahogy mondtad 3bet/broke?
      Vagy ha már az esélyeket nézem, akkor turn fold?
      Vagy ez igy mind jó lett volna ha riveren betalálok és kifizet?
      Akkor szerintem megérte volna a banki esély miat. De javitsatok ki ha nem.
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      hidd el nekem, de elobb is leirtam, hogy flop bet/broke... Ne feljunk mar a floppolt flushtol floppolt sortol ha nekunk szettunk van, elenyeszoen kicsi ra az esely, es ha megtortenik, akkor lemakoltak, coller ennyi, sajna ez poker...Es meg lejavulhatjuk oket...

Es valami hulye huzoval sokkal konyebben berakjak flopon a penzuket a fishek, Te is tudod, es azok ellen meg millioszor vezetsz, vagy akar azt hiszik bloffolsz es ket overrel vagy valami zsebparral, barmi hulyeseggel tarthatjak...

flop bet/broke a lenyeg hogy valahogy vidd all ining flopon, de ezen a turnon is bepakolhatod ha csak calloz, mert semmin nem valtoztatott... riveren mar checkbehind a jo vagy oop check/fold vagy nagyon kicsi bet fold...
    • MasakeR
      MasakeR
      Bronz
      Okés, rendben, elhisszem.
      Kösz a tanácsodat. :f_thumbsup:
    • LorD231984
      LorD231984
      Black
      köszi, szivesen :) remélem, nem fogsz bennem csalodni es Senna (elobb Jammet irtam veletlenul :] ) is megerosit, ami sztem nyilvanvalo, legalabbis remelem :Đ
    • senna12
      senna12
      Bronz
      Regisztrált: 2007.03.17, Hozzászólások: 13.113
      Original von LorD231984 köszi, szivesen :) remélem, nem fogsz bennem csalodni es Senna (elobb Jammet irtam veletlenul :] ) is megerosit, ami sztem nyilvanvalo, legalabbis remelem :Đ
      megerősítelek ;)