nem nem nem jön...:(((((

• koceva
      koceva
      Bronz
      Regisztrált: 2009.08.25, Hozzászólások: 21
      Kedves Max....

Ne haragudj, hogy zavarlak, de sehogy sem érkezik a kezdötöke.

Augusztus-ban ezt kaptam:
      Dear koceva,

Please check if you completed the steps 1 to 7 of this site. The starting money can only betransferred if the following conditions are met:
      - Our download link has been used when registering at PokerStars
      - The cashier registration has been completed
      - The information sharing option has been agreed to
      - The User ID has been specified correctly on our site
      - You used the correct bonus / marketing code

Best regards,
      PatrickS

Szeptember 2.-án kérték, hogy a már leküldött személyi iratok fotoját csináljuk meg és küldjük el úgy, hogy én fogjam a kezemben a személyimet.
      Ok megcsináltuk és azt is el küldtük.
      A Poker Stars platformot adtuk meg /csak ide regisztráltam, és eddíg nem kérte a suppotr, hogy regisztráljak máshova/ tehát ezzel szerintem nem lehet gond.

Szerinted kb, mikorra küldik át??
      Vagy mit tegyünk.
      Egyébbként az augusztusi levelét nem igazán értem a PatricS- nak, de lehet, hogy nem is kell.

Üdvözlettel:Éva
  • 8 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia koceva,

Ez azt jelenti, hogy valamelyik lépést kihagytad, vagy csak részben készítetted el (1-7 között), amikor a PokerStarsos számládat csináltad. Ellenőrizd le, és pótold a hiányosságot. Itt megtekintheted a lépéseket: http://hu.pokerstrategy.com/quiz/platform/2
      Ha evvel kész vagy, akkor írj egy üzenetet az Ügyfélszolgálatnak. Levelet jelenleg angol, német, orosz, francia vagy spanyol nyelven írhatsz.
    • koceva
      koceva
      Bronz
      Köszönet az ötletért.

Valóban az információ megosztast nem kapcsoltam be.
      Akkor ezt most jelzem a supportnak.
      Köszönettel : Éva.
    • koceva
      koceva
      Bronz
      Kedves Vorkrugy...

Megfogadtam amit irtál és valóban az adatcsere vagy mi az izé menüben, nem pipáltam be az engedélyt, ill. hogy hozzájárulok.
      Nos ezt azonnal pótoltam, és egyből irtam a supportnak, hogy rendben.
      Másnap a következöt kaptam, amit jó hírnek értelmeztem ,és nagyon megörültem:

koceva,
      19.09.09 06:00: Dear Support.

Compensated for sharing information change, licensing, probably because it was off.
      Please let me know if something is not right.
      Thanks koceva / EVA /
      pure,
      19.09.09 11:01: Dear koceva,

Thank you for your message, I updated our records. We will try to transfer your 50$ again within the next 48 hours.

Best regards,
      pure

Kár volt, mert ma meg ezt írta a support:
      19.09.09 14:30: Dear koceva,

The transfer of the starting capital was denied byPokerStars, unfortunately. We apologise for the inconvenience caused toyou and recommend you to choose another poker plattform to which youwill get your starting capital afterwards.

A tutorial about how to register your new account you will find here:
      http://www.pokerstrategy.com/quiz/platform/

Onceyou registered your new account on a different platform, please writeme the account name as well as the prefered platform in this ticket. Wewill then transfer your starting capital as soon as possible.

Best regards,
      PatrickS

Emlékszem rá, hogy a férjemnek ugyanezért kellet 7 vagy 8 platformra regisztrálnia, miután egy olyan helyre küldték végre, amin a mai naoig nem játszik. Félő, hogy én is erre a sorsra jutnék?

Az egyetlen softver amit nagynehezen megismertem és megtanúltam kezelni már az a Poker Starts.
      Segítsetek kérlek szépen benneteket, hogy sikerüljön oda küldeni.
      A Poker Starts magyarnyelvü Ü.szolgállatának már elküldtem amit a PStrat..köldött, és azt írták, hogy részükröl jöhet.
      Akkor miért nem megy mégse.
      Segítsetek légyszi... Köszönettel: Kóczián Lászlóné /Éva/
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia koceva,

A probléma a következő: a kezdőtőke átutalását a PokerStars (tehát nem a PokerStrategy) utasította vissza. Ilyenkor sajnos nem lehet mást tenni, minthogy választanod kell egy másik termet a kezdőtőkés útmutatóból, és az alapján kell elkészítened a számládat. Ha evvel végeztél, akkor erről informálnod kell az Ügyfélszolgálatunkat is.
      Említetted, hogy a férjed hasonló cipőben járt. Nos azóta a kliensek le lettek törölve a gépről (illetve a regisztrációs adatbázisból is)? Ha nem, akkor problémáid lehetnek, ha a számládat egy már letöltött kliensben hozod létre.
    • koceva
      koceva
      Bronz
      Kedves Vokrugy.

Tanulságot osztanék meg veletek.

Amielött regisztráltam a PokerStars-ra előtte ugyanúgy mint tettük a PS-el kikértük a support véleményét, hogy ne lehessen vitás az, hogy egy családban 2 regisztráció illetve számla van.

Azzal a feltétellel meg is kaptuk az ügyfélszolgi -tól, hogy sohasem lehetünk azonos időben azonos játékban illetva asztalnál eggyütt.
      Ez természetesen számunkra magától érthetődő, nivel a játék tisztaságát óvni kell.
      Sajnos a PokerStars-nál nem tudta a job kéz mit csinál a ball., igy az automatikus ellenörzésnek nem tetszet az, hogy egy lakásban lakunk /immár 35-éve/ a férjemmel, és csak egy internet előfizetésünk van, de 2 számítógépünk.

Azért kértük, mert amikor Ö játszott én beszéltem bele mindíg, amikor meg én akkor Ö szolt bele.
      Gondoltuk, ha nem problémás akkor mindenki játszon a "sajátjával", és ezért kértük a support állásfoglalását.

Tekintettel arra, hogy férjem legalább 6 platformon regisztrált, mert mindig elutasították valamiért a kezdötőke jóváírást, míg végül a FullTilt-re átment, igy én nehéz helyzetbe voltam, /és vagyok is/ hogy hova regisztráljak.
      Nem lesz egyszerü másik platformra állnom, mivel a PStar softverét már megszoktam, és nem vagyok túlzottan jó barátságba a számítógéppel.

A mai napon az automatájuk le is tiltotta a belépésemet.

Ennek örömére, most megírtam nekik a fent említett téma bövebb változatát, mellékelve a velük elözetesen lefolytatott levelek váltását, hogy olvassák már el, hogy Ök mit írtak és megyarázzák, el, hogy ezek után ki az inkorrekt.
      Ha van bennük tisztesség akkor helyrállítják a státuszt, /mivel Ök adtak rá engedélyt/, és utánna mehet az utalás.
      Az az egészben a xar, hogy férjem a jövő hónaptól németben fog dolgozni, és csak 2 havonta jön haza, én meg nem tudok addíg játszani, és nem lessz melletem, hogy segítsen megfejteni a support leveleit, és nem lesz egyszerü nekem egyedűl valami újat megtanúlni.

Nos ez a helyzet most, várom, hogy mit lép a PokStars, aztán meglátjuk.
      Hálás köszönet mindenkinek ITT, a PS-en a sok jó tanácsért és segítségért.

Köszönettel Éva
    • KillBill05
      KillBill05
      Bronz
      Regisztrált: 2008.01.03, Hozzászólások: 5.184
      szia Éva,
      engedd meg,hogy beleszoljak.
      ha nagyon a pokerstarson szeretnél jatszani azt tudom tanacsolni ird meg nekik.
      valami ilyesmi:
      elöször is kivancvsi lennel miért utasitottak vissza.
      szeretnék önöknél jatszani és rátaláltam a pokerstrategyre ahol van ez a lehetöség,hogy 50$ kezdöt kaphassak a pokerstarsa.
      tetszik a szoftver blablabla,de nem érzem magam annyira jonak,hogy sajat öneröböl fizessek be és ezzel a lehetöséggel élnék
      stbstb
      .

mindezt azert irom,mert volt a csaladban nalunk aki szinten regisztralt a pstrategyre és csak a pokerstarson nem volt regje,persze visszautasitották.
      ez meg lett nekik irva/mondjuk a pokerstars kértek iratok az 1háztartas miatt/de pár üzenet valtas utan azt irtak,hogy irjam meg a pstrategynek.küldhetik az 50$-árt.

a lényeg hogy sikerült.tudom gáz ,hogy "könyörögni"kell a pstarsnak.de ha mindenkepp ott szeretnel jatszani azt csak velük tudod megbeszelni.
      ugye még jo hogy van magyar nyelvü supportjuk.
      ennyit szerettem volna.
      sok sikert!
    • koceva
      koceva
      Bronz
      Kedves KillB...

Köszi a tippet.......nos én egy kicsit szigorúbb voltam hozzájuk és a következö emailt küldtem:

Kedves Support.

Fényderűlt a (71/1001) hibajelzésre.
      Őszintén mondva LE VAGYOK SÚJTVA, hogy hogyan lehet nálatok olyan, hogy a jobb kéz nemtudja mit csináll a ball.

Tőletek is engedélyt kértünk, meg a PokerStrategy-től is, hogy hozzájárúltok-e ahhoz, hogy egy családban /több számítógép van/ lehetséges lehet-e, hogy a férj és a feleség is külön regisztrácioval bírjom. Ha megnézitek az adatlapokat akkor kiderűl, hogy csalásról szó sem lehet.
      Vagy ajánlanám, hogy a veletek folytatott levelezés ".log" filet, vagy archivumot nézzétek át , és emlékezzetek.

A játék tisztaságának és e tisztaság sérthetetlenségének betartása mellet nem volt kifogásotok a regisztrációm ellen. Előtte jeleztem, hogy csak akkor regisztrállok, ha ehhez hozzájárúltok, mivel a férjem is regisztrálva van, és előfordúlhat, hogy mindketten be vagyunk jelentkezve, de az nem fordúlhat elő, hogy azonos asztalnál, vagy azonos játékban vegyünk részt egyszerre. / Azzal együtt, hogy ritka, hogy ugyanazon a platformon játszunk egyszerre, mert férjem sokszor a Pacific Pokeren játszik, de mivel nálatok van magyar ügyfélszolgállat, igy azt mondta, hogy ide regisztráljak./

Ehhez hozzájárúltatok, és én ennek ismeretében regisztráltam és jeleztem a PokerStrategy-nek, hogy küldje az induló tőkét, amit mostmár biztos, hogy a ti miattatok nem tud utalni, a számlára.

Nem kívántam tőbb platformra regisztrálni, mivel angol, és számitógépes ismereteim ezt nem teszik lehetővé.

Még azt is külön megkérdeztük töletek, hogy véleményetek szerint van- e akadálya annak, hogy a férjem utaljon az ö /nálatok lévö/ számlájáról pénzt át nekem, mivel azt hogy hogyan lehet kérni játékpénzt még nem tudom.

Tekintettel arra, hogy férjem a jövő honapban tartosan németországban lesz így nem fog tudni segíteni a számítógépes gondjaimon.

Azok után , hogy minderől külön kikértük a véleményeteket, és legjobb ismereteim szerint annak szellemében jártunk el, a CSALÁS látszatát is visszautasítjuk.

Arról nem tehetünk, hogy mint amolyan 33-évet egymással leélt középkorú házaspár ugyanott lakunk, és a nevünk is tükrözi az összetartozást, valamint egy internet előfizetésünk van, igy a routerig az ip címünk azonos, de ha figyeltetek vagy a játékmenetek / melyben részt vettünk egy időben/ .log-ját megnézitek biztos nem sértettünk semmit.

Arról meg nem is beszélve, hogy a férjem nevén van a devizaszámla, így ö nem tud befizetni nekem, és ez vissza is igaz, csak házon belül lehet ezt megoldani, de tudtommal 2 EGYMÁSTÓL FÜGGETLEN játékos küldhet egymásnak pénzt.

Kérlek kedves magyar Support, hogy ezen levelet , tekintettel az én csekély angol nyelvismeretemre, fordítsd le mivel Te tudod mi a teendő így segíts, hogy ezt a helyzetet megoldjuk.

Jelen levél 80%-át a melletem álló férjem diktálta.
      Ha nem oldható meg azok szerint amit a regisztráció előtti levelek váltásban írtatók nekem, ill férjemnek, akkor
      KÉRJÜK MIND KETTÖNK REGISZTRÁCIÓJÁNAK ÉS SZEMÉLYI ADATAINKNAK TELYES TÖRLÉSÉT.

Várom mielöbbi válaszotokat:

Köszönettel Koczián Lászlóné /Éva/

--
      --kocicieva

Most várok csak az a gond, hogy nemtudom hova regisztráljak, mert a férjem is legalább 6 helyen van regizve, bár nem játszik csak 2 helyen állandoan, igy mindig meg kell elöbb kérdeznem a platformot, hogy van-e kifogása,. Ha nincs és nem feledékeny arra, hogy mihez adott engedélyt akkor jó. Ha van akkor keresgéllés van tovább.
      Üdv Éva.
    • koceva
      koceva
      Bronz
      Kedves Vokrugy

Mostmár végtére kerestem egy másik platformot, mert nem volt szép a PokerStars eljárása, de hízott egy kicsit a pöttyös májam, mert nem akármi mosakodást indított el az amit a PStar support kapott. :) )))))))))))

Tanmeséül szolgálljon az alábbi levelük:

Kedves Kóczián Lászlóné!

Köszönjük levelét.

Valóban meg tudom erősíteni hogy önök korábban mindent megtettek hogy
      pontosan tájékozódjanak az egy háztartáson belüli két számla nyitásáról
      illetve a legjobb befizetési megoldásról egy bankkártya alapján.

Elnézését kérem ezekért a kellemetlenségekért, hiszen biztonsági rendszerünk
      időnként automatikusan is ideiglenesen felfüggeszthet számlákat, és
      mentségül csak azt tudom felhozni hogy biztonsági rendszerünket játékosaink
      védelmében fejlesztjük - és nyilván ön is egyetért hogy nem állhatunk meg
      tökéletesítésében továbbra sem.

Levelét továbbítottam számlabiztonsági osztályunknak, akik amint lehetséges
      eljárnak ügyében, és remélem mihamarabb zavartalanul élvezheti a játékot
      majd, még férjének németországi tartózkodása idején. Ügyfélszolgálatunkon
      bármikor elérhet bennünket, ha segítségre lesz szüksége.

Ha megenged egy személyes jótanácsot, ilyenkor rutin biztonsági eljárásként,
      a számlaadatok egyeztetésére, a Számlabiztonsági osztály gyakran kér
      fényképes igazolvány másolatot (mindkét oldal) mindkét érintett féltől, s
      ezért ezek beküldésével jelentősen felgyorsíthatja számlája újra
      aktiválását. Beszkennelheti őket, vagy készíthet róluk digitális fényképet,
      s ezeket csatolhatja egy emailben, illetve faxon is elküldheti őket az
      alábbi círmre:

Emailben csatolmányként a security@pokerstars.com címre, vagy küldje el faxon az
      alábbi címre:

PokerStars
      Attn: Security
      Fax: +506-2295-6860

Kérjük, mellékelje az olvasható felhasználónevét minden egyes elfaxolt oldalon.

Kérem vegye figyelembe, hogy ezt az információt most csak azért hoztam
      tudtára, hogy lehetőség szerint leghamarabb újra asztalainkhoz juttassam,
      elképzelhető hogy Számlabiztonsági Osztályunk következő levelében kéri
      ezeket majd öntől.

Szintén megkértem őket, hogy a PokerStrategy ügyét is vizsgálják meg, hiszen
      a PokerStrategy népszerű játékosaink körében, sokan regisztráltak rajtuk
      keresztül.

Hálásak vagyunk megértésükért és türelmükért, és köszönjük hogy kitartanak a
      PokerStars mellett.

Üdvözlettel:

Zsolt
      PokerStars Ügyfélszolgálat

Jártunk régebben férjemmel Reno-ba és az élö teremben sem volt gond hogy házasok vagyunk, mit ahogy az Everest support írta megkeresésünkre.
      " Semmi akadálya, hogy egy házaspár külön számlát nyisson, és öszinte örömünkre szolgál, hogy a Poker Strategy-n keresztül a mi platformunkat választotta."

Ez van....... Üdvözlet és köszönet mindenkinek itt a PS-en a sok jó tanácsért, és segítségért.

Kóczián Lászlóné..........koceva.