Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 20 SH 77 3 handed Hero Call?

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($17.33)
      Hero ($22.84)
      BTN ($16.39)

Dealt to Hero 7:spade: 7:club:

BTN calls $0.20, SB raises to $1, Hero calls $0.80, BTN calls $0.80

FLOP ($3) 8:heart: J:diamond: 9:heart:

SB checks, Hero bets $2.30, BTN folds, SB calls $2.30

TURN ($7.60) 8:heart: J:diamond: 9:heart: 3:spade:

SB checks, Hero checks

RIVER ($7.60) 8:heart: J:diamond: 9:heart: 3:spade: 5:club:

SB bets $14.03 (AI), Hero ???

history: keveset játszott és egyre ment lefele, kissé tilt jeleket is észrevettem rajta, kb 1 órája lehettem bennt az asztalon, 1 belülőt is bukott talán...

A lényeg, hogy sehogy se értettem a játékát, húzós boardon csak megad check után, akkor már inkább c/r? utána turn check után riveren all in... semmi nem érkezett meg kb. Miért tenne ilyet? vállalható a call? vagy nagyon hero? Én is sokat gondolkodtam rajta, de annyira nem állt össze a lineja, szettel visszaemelne, tuti valami húzóra tettem vagy két overre max valami gyenge amit eltalált, de azt se így játszaná szerinte....
      A kérdés adott, kérem a válaszokat :] kiváncsi vagyok lino lecallozná-e

Ja lehet erős a donkom, de ha pre agressor nem betel, akkor ált betelek, mondjuk itt benéztem, hogy valaki még ült mögöttem, ez ott fel se tűnt, szóval így lesz egy hibából ekkora hand:)
  • 6 válasz
    • petyusa
      petyusa
      Bronz
      Regisztrált: 2007.02.04, Hozzászólások: 4.291
      EZ szerintem egy oop megjátszott set/két pár/sor, amivel turnön c/r-t akart játszani, úgyhogy nálam easy fold.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Original von petyusa EZ szerintem egy oop megjátszott set/két pár/sor, amivel turnön c/r-t akart játszani, úgyhogy nálam easy fold.
      akkor miért nem c/raiselte a flopot? ennel huzosabb nem is lehet a board es valahogy be is kene szednie a penzt, tehat c/rznie kellett volna...
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      sosem adnam ezt, vmelyik okor kepes ezt megtenni akar egy 8assal is, tul sokat ugysem fektettel bele, remelem nem adtad meg :D
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Valóban nem túl értelmes a line amit játszott, de könnyen slowplayelhette a floppolt sorát pl., mert sokan nem nagyon foglalkoznak a védelemmel, és mivel a turn-ön mögé checkoltál a riveren akarja begyűjteni az összes zsetont.

De igazából tényleg van olyan, aki egy 8x-el ugyanezt eljátsza, úgyhogy egy ilyen 2x-es overbetet én biztos, hogy nem calloznék, túl sokszor kéne blöfföt fognunk, hogy +EV legyen.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      köszönöm mindenkinek a hozzászolásokat, különösen Jammnak... Megnyugtatok mindenkit, hogy 20.000 hand alatt, ami lement szeptemberben ez a 2. hero callom és eddig bejöttek. Ami mellettem szól, hogy a history amit láttam a fishplay, meg ez a line, annyira hihetetlen volt, hogy ott sok gondolkodás után calloztam, és AQo-t mutatott úgyhogy vittem, bemásolom majd a handet csak most nincs itt nálam

Ja és Laci, ha Patrick Antonius csinálja a calling station stylet akkor zseniális ? : D

Ja még annyi, hogy én is e között vaciláltam, hogy vagy monster vagy teljesen air és oké 3ból kb 2x kell nyernem, de akkor is kb 75% biztos voltam hogy air inkább... de lehet csak mákoltam
    • Lackoogcb
      Lackoogcb
      Black
      Regisztrált: 2008.04.16, Hozzászólások: 1.648
      Patrik Antonius nem egy idegen ellen csinalta hanem Phil Laak ellen akit ismer 200 eve, es elopokeren, es nem ilyen durva boardon :) Es igen is brutal volt az a T4 call :D De szep nice call btw, csak tenyleg az ilyen idiotaknal veszelyes 4. parral megadni, mert kitudja mivel orulnek meg, azt hiszi a 8asa nem eleg es bebloffoli az egeszet, aztan a herocallod meg gyengebb, parszor jartam mar ugy enis :D

Antonius :heart: : calljairol meg csak annyit , hogy : http://www.youtube.com/watch?v=XGgmKTbBBe8 (ha szabad ilyet) :) jo a vegen a gordon vs lindgren csata is