par kezdo kerdes

• zothar
      zothar
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.21, Hozzászólások: 2.202
      olvasgattam a forumon, de nem vagyok biztos egy ket dologban...
      kerlek pontositsatok, javitsatok ki az alabbi allitasokat, elore is kosz (pokerstarsra gondolok)

1. megkapom a kezdo toket, ? napom van hogy szerezzek ? FPP-t ahoz hogy megtarthassam, ha nem visszaveszik ha + ba vok, az az enyem amit csak ugy tudok kivenni ha elotte feltoltok penzt (?)

2. ha feltoltok penzt, elso feltoltesnek kapok 100% os bonuszt, amit csakugy meglehet tartani vagy visszavesznek, a tobbit kivehetem e anelkul hogy felkene toltsek penzt ujra?

bocs a kezdo, talan zavaros kerdesek miatt, es sry az ekezetek hianya vegett...

elore is kosz a valasz(oka)t
  • 2 válasz
    • Vokrugy
      Vokrugy
      Bronz
      Regisztrált: 2007.09.28, Hozzászólások: 7.843
      Szia zothar,

90 nap áll rendelkezésedre ahhoz, hogy 500 VPP-t szerezz, különben a kezdőtőkét levonják a számládról. Ha kijátszottad ezt magadnak, ki is tudod utalni.
      Ha nem sikerül, akkor csak az 50$ kerül levonásra, tehát ha pluszban vagy, akkor a nyereményedet megtarthatod.
      Egyszer be kell fizetned a számládra, hogy pénzt tudj levenni.
      Ha feltöltesz pénzt, akkor aktiválódik a befizetési bónuszod. Pénzt vehetsz le, ez a bónusz nem fog eltűnni (legalábbis addig nem, amíg le nem jár a kijátszási ideje).
    • zothar
      zothar
      Bronz
      Regisztrált: 2009.05.21, Hozzászólások: 2.202
      kosz a valaszokat :)