Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 20 SH JQo fish ellen

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($96.80)
      Hero ($17.82)
      CO ($43.14)
      BTN ($19.69)

Dealt to Hero J:heart: Q:spade:

fold, fold, SB raises to $1.50, Hero calls $1.30

FLOP ($3) Q:diamond: 6:heart: J:club:

SB bets $1.30, Hero raises to $2.60, SB calls $1.30

TURN ($8.20) Q:diamond: 6:heart: J:club: 2:spade:

SB bets $1, Hero raises to $4, SB calls $3

RIVER ($16.20) Q:diamond: 6:heart: J:club: 2:spade: 4:diamond:

SB bets $1, Hero raises to $9.72 (AI), SB folds

Hero shows J:heart: Q:spade:

Hero wins $17.29

jó a line kb. ? ez az arc a 57/5os statjaval regnek nevezheto :] mert hiaba laza preflop postflop altalaban nagyon jol belovi hogy mit talalt mennyire eros... ugyhogy itt kb kicsit megteveszto a stat... regi historynk van, sokat jatszunk egymas ellen... tudtam, hogy ha sokat emelek (eleg agressziv az imidzsem, melle tight) szoval akkor mar dobja probaltam kommitalni a pothoz ennyire sikerult altalaban visszaemelesre mindig dobja, remeltem, hogy minraisel (bar rohadtul utalom) hozza tudom kicsit kotni.....
      Jo ez a line kb?
  • 4 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      szerintem ok igen.
      Hát az arcot nem nevezném regnek, a statja meg a nyitás nagysáága töle nem arra utal :)
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Sajna, ahol en jatszom, vagy inkabb szerencsere: Đ ott reg, alt 100 akkal ul lenn, es tenyleg eleg jol be tudja loni hogy jol all vagy nem...

Mindenesetre a preflop jateka es a betsizingja nem tul jo... Readje is jok kb...
      Szoval ezert hivtam regnek... Es egy pelda hogy nem mindenki az akinek latszik :Đ

http://www.pokercrusher.com/poker-player-search.html?name=Birdsoul23
      egyebkent itt a srac... gyenge vegig, de amikor nagy handje van azt eleg kemenyen nyomja:] es fishek nem mindig tudjak... Es konnyen is tud dobni ha gyenge es erzi... Es nagyon sokat jatszik, ugyhogy plusszolni is tud..
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

A pre call az nagyon kérdéses, ráadásul 100BB-vel sem ülsz az asztalnál, úgyhogy inkább fold.

Postflop ok, talán a turn bet lehetett volna egy kicsit nagyobb, hogy riveren jobban kommitálva legyen.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Igaz, stackemet észre se vettem sajna itt nincs autorebuy, és néha kimarad : (
      turnon én is gondolkodtam de féltem dobna és inkább jó egy ilyen jó boardon kevés nyeremény mint egyből foldot kapni... Nagy hibám, hogy IP szinte mindent szeretek játszani olyanok ellen akiket ismerek :/ :/ és tudom mire számítsak ellene:/:/ kicsit le kéne vennem rangemből IP lehet:/

Köszönöm a kommenteket!