Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

Nl 20 SH BB QT

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($46.90)
      Hero ($25.20)
      UTG ($19.55)
      CO ($39.41)
      BTN ($71.76)

Dealt to Hero Q:heart: T:club:

UTG raises to $0.80, fold, fold, SB calls $0.70, Hero calls $0.60

FLOP ($2.40) J:spade: Q:spade: K:club:

SB checks, Hero checks, UTG bets $1.20, SB folds, Hero calls $1.20

TURN ($4.80) J:spade: Q:spade: K:club: 9:spade:

Hero checks, UTG bets $4.80, Hero calls $4.80

RIVER ($14.40) J:spade: Q:spade: K:club: 9:spade: 2:spade:

Hero bets $3, UTG raises to $12.75 (AI), Hero folds

UTG wins $19.38

ezt hogy lehetne jobban játszani? kicsit weaknek érzem különösen a turn játékom... villian ismeretlen, nem akartam felfújni a potot, amíg nem tudom hol állok... riveren nyitottam volna keményebben ha nem jön szín igy csak blockbet ment
  • 3 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      nem éri meg oop ilyen lappal játszani. Flopp után nincsenek is tiszta outjaid az FD miatt, ha be is találsz oop nehéz kifizettetni a lapod.
      Turnon leadolnék, megijedhetett a flushtöl, + ha nála az As ne huzzon ingyen, emelésre fold.
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Original von vanyas nem éri meg oop ilyen lappal játszani. Flopp után nincsenek is tiszta outjaid az FD miatt, ha be is találsz oop nehéz kifizettetni a lapod.
      Turnon leadolnék, megijedhetett a flushtöl, + ha nála az As ne huzzon ingyen, emelésre fold.
      +1
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Köszönöm, én is gondolkodtam a turn leaden, de annyira ismeretlen volt, ilyenkor szeretek először amíg fel nem mérem, ki, hogy játszik elég passzívan játszani OOP, nem akartam duzzasztani, próbáltam kontrollálni, elég rosszul sikerült...

A terv az volt már riveren is, hogy ha lejön még egy szín akkor check fold, ha nem jön le, akkor blockbet/foldot játszok riveren... Sajna lejött...