Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 20 SH A5o

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($28.27)
      Hero ($20)
      UTG ($3.52)
      CO ($8.47)
      BTN ($17.45)

Dealt to Hero A:spade: 5:diamond:

fold, CO calls $0.20, fold, SB calls $0.10, Hero checks

FLOP ($0.60) 5:heart: 2:diamond: A:diamond:

SB checks, Hero bets $0.60, CO calls $0.60, SB raises to $3, Hero calls $2.40, CO folds

TURN ($7.20) 5:heart: 2:diamond: A:diamond: 4:heart:

SB checks, Hero checks

RIVER ($7.20) 5:heart: 2:diamond: A:diamond: 4:heart: A:heart:

SB bets $7.20, Hero raises to $14.40, SB raises to $21.60, Hero calls $2.40 (AI)

flopon adható, ugye? hiába vettem tutira, hogy sora van, a river meg std ugye?
  • 3 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      turnon én niytnék, nehogy ingyen húzzon egy FD, mert simán lehet nála ez, jó lapot tovább védene turnon sztem
      river std
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Limpelt potban, azért elég erős ez a c/r SB-től, nem hiszem, hogy Ax vagy draw lenne, úgyhogy egy dobáson is el lehetne gondolkodni.

Ha agresszívebb fajta, akkor belefér a call. Turn-ön nem rossz a check behind potkontroll végett, hiába húzós a board, value-t nem nyerünk semmitől, és check/raise-t meg nem szeretnénk kapni. River standard.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Remek Jamm. Végre eltaláltam a gondolatodat, köszönöm. Azért is szeretek mostanában annyira passzívan játszani limpelt potokba, mert tényleg bármi lehet náluk szettől elkezdve, minden... És volt egy idő, amikor rendszeresen tönkrementem limpelt potokba két párral, szettel és rájöttem sokkal erősebb kezük lehet...Főleg itt is ugye 3an vagyunk..
      Úgyhogy én se akartam tönkre menni, inkább kicsit nyerni (potcontroll) főleg IP is voltam minek menjek tönkre... És egyébként miután emelt flopon én inkább kész kézre tettem mint húzóra, ugye ez nem egy cbet/raise (amikor azért lehet húzó). Úgyhogy én vagy szettet de inkább sort adtam a kezébe, ez volt a 100%os readem, amit a turn kicsit elbizonytalanított. Gondoltam ott is emelne, ha kész lenne... És akkor jött a riverrel a nuts...És ezt mutatta:

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($28.27)
      Hero ($20)
      UTG ($3.52)
      CO ($8.47)
      BTN ($17.45)

Dealt to Hero A:spade: 5:diamond:

fold, CO calls $0.20, fold, SB calls $0.10, Hero checks

FLOP ($0.60) 5:heart: 2:diamond: A:diamond:

SB checks, Hero bets $0.60, CO calls $0.60, SB raises to $3, Hero calls $2.40, CO folds

TURN ($7.20) 5:heart: 2:diamond: A:diamond: 4:heart:

SB checks, Hero checks

RIVER ($7.20) 5:heart: 2:diamond: A:diamond: 4:heart: A:heart:

SB bets $7.20, Hero raises to $14.40, SB raises to $21.60, Hero calls $2.40 (AI)

SB shows A:club: 2:spade:
      (Pre 43%, Flop 11.5%, Turn 9.1%)

Hero shows A:spade: 5:diamond:
      (Pre 57%, Flop 88.5%, Turn 90.9%)

Hero wins $39.30

Köszönöm a kommenteket, vanyasnak és Jammnak is mindegyik kezemre, sokat segítettetek! Tényleg köszi!