Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 20 SH A3s BU

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($39.94)
      BB ($7)
      UTG ($69.78)
      CO ($24.28)
      Hero ($18.53)

Dealt to Hero 3:heart: A:heart:

fold, CO calls $0.20, Hero raises to $1, fold, BB calls $0.80, CO calls $0.80

FLOP ($3.10) K:heart: 4:diamond: T:heart:

BB checks, CO checks, Hero bets $3.10, BB calls $3.10, CO raises to $23.28 (AI), Hero calls $14.43 (AI), BB calls $2.90 (AI)

TURN ($44.16) K:heart: 4:diamond: T:heart: 8:diamond:

RIVER ($44.16) K:heart: 4:diamond: T:heart: 8:diamond: 6:spade:

a deadmoney es a fishek ellen ugye std a call?
  • 6 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      ha jó outnak veszed az A-kat akkor ha jól számolom 44 %-od van, kb pont ennyi kell. Sztem lehet callozni, de a varianciát növeled csak. mert ez kb 50-50
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Köszi a kommentet!
      44% szerintem több mint elég a deadmoney és mivel 3way pot, igaz az egyik shorti... Egyébként A-t is annak vettem természetesen, meg beleszámoltam két backdoor sor lehetőséget is... érdekes, hogy mivel mentek all in a srácok, majd megmutatom:] kb 31 dollérért kell 16-t megadni majdnem 2:1hez odds. elég lenne 33% részesedés is majdnem... minusz rake, minusz a nagyjából számolás de 40% már több mint elég sztem....
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Multiway floppon én nem törekednék betenni a pénzt, egy FD-val, mert az A közel sem biztos, hogy jó out itt. Pozban vagyunk, tudjuk kontrollálni a potot és ingyen nézni a turnt, ami ha nem jó nekünk, akkor c/f.

Ez így nagyon variancia növelő.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      tehát akkor checkolnád a flopot? mert én csak cbetemet folytattam két enemyre, amit végülis legalább egyik feladhatott volna, ehelyett nagy movelgatásba kezdtek... Ami az asztalt nézve (beteg asztal) és historykat kihagyhatatlan volt számomra

Szóval Jamm akkor flop checkbehind?
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      2 ellenfél ellen én nem erősködnék egy ilyen floppon, mert itt egyikük szinte biztos, hogy talált valamit. Egy K72 rainbow flopp sokkal alkalmasabb 2 ember elleni cbetre, mert eleve az ritkán találja el őket is, másrészt ott nincs nagyon esélyünk javulni, könnyen tudunk cbet/foldot játszani.
    • Csengele
      Csengele
      Black
      persze én is jobban szeretem cbetre a két alacsony egy magas tiszta draw mentes boardot, vagy a pározódottat vagy tiszta flusht (bár az már határeset), de! azért nekem itt elég kemény feszes képem volt, kevés handet játszottam, és volt azért mellette egy kis history is, pl hogy a CO tiltelt, kissé ideges volt (ez a reg akiről beszéltem), már két beülőt elbukott és elhatározta hogy visszaszerzi... és mivel mindig mondtam neki hogy ha emel akkor Ő tuti jó, ezért megpróbált erre visszajátszani, na nézzük a handet, és kb tudtam hogy nuttal soha nem rakná be már flopon mindig keveset emelget és riveren próbál értéket nyerni, ami nem túl jó, de ilyen a stilusa...

Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($39.94)
      BB ($7)
      UTG ($69.78)
      CO ($24.28)
      Hero ($18.53)

Dealt to Hero 3:heart: A:heart:

fold, CO calls $0.20, Hero raises to $1, fold, BB calls $0.80, CO calls $0.80

FLOP ($3.10) K:heart: 4:diamond: T:heart:

BB checks, CO checks, Hero bets $3.10, BB calls $3.10, CO raises to $23.28 (AI), Hero calls $14.43 (AI), BB calls $2.90 (AI)

TURN ($44.16) K:heart: 4:diamond: T:heart: 8:diamond:

RIVER ($44.16) K:heart: 4:diamond: T:heart: 8:diamond: 6:spade:

BB shows A:diamond: 5:diamond:
      (Pre 35%, Flop 29.5%, Turn 23.8%)

CO shows 6:heart: 8:heart:
      (Pre 40%, Flop 20.0%, Turn 57.1%)

Hero shows 3:heart: A:heart:
      (Pre 25%, Flop 50.4%, Turn 19.0%)

CO wins $42.66

Köszönöm a kommenteket. Legközelebb lehet csekkelek, csak ilyen villianek ellen nehéz lesz... Ja és még azt is tudtam, hogy ált CO nagyon sokat dob, mert sok flopot szeret nézni, és ha ad, akkor baj van, szettre nagyon kevés esélyt láttam, úgyhogy jobbnak láttam megadni...