Ez az oldal cookie-kat használ a böngészési élmény növelése érdekében. A weboldal további böngészéséhez el kell fogadnod a cookie-k használatát. Ha szeretnél további részleteket tudni, vagy változtatni akarsz a beállításaidon, látogasd meg Cookie kezelési irányelvek és Adatkezelési irányelvek oldalainkat. Bezárás

NL 20 SH AK IP fish ellen

• Csengele
      Csengele
      Black
      Regisztrált: 2007.07.31, Hozzászólások: 511
      Grabbed by Holdem Manager
      NL Holdem $0.20(BB) Replayer
      SB ($7.09)
      ($11.37)
      Hero ($22.88)
      CO ($6.19)

Dealt to Hero A:diamond: K:spade:

raises to $1, Hero raises to $3, fold, fold, calls $2

FLOP ($6.20) 8:heart: 2:diamond: A:club:

checks, Hero bets $6.20, raises to $8.37 (AI), Hero calls $2.17

TURN ($22.94) 8:heart: 2:diamond: A:club: Q:diamond:

RIVER ($22.94) 8:heart: 2:diamond: A:club: Q:diamond: T:diamond:

shows 8:club: 8:spade:
      (Pre 55%, Flop 98.4%, Turn 100.0%)

Hero shows A:diamond: K:spade:
      (Pre 45%, Flop 1.6%, Turn 0.0%)

wins $21.80

Ok az overbet? azt akartam bluffre tegyen, es azt higyje, hogy nagyon akarom, hogy eldobja, hat sajna leszedett... eleg agressziv imidzsem volt az asztalnal... de ha felpotot nyitok akkor se dobok ez ellen a stack meret ellen... Ugye std minden amit mondtam?:]
  • 5 válasz
    • vanyas
      vanyas
      Bronz
      Regisztrált: 2008.11.18, Hozzászólások: 4.852
      nem hivnék potot, standard nyitás majd call
    • Csengele
      Csengele
      Black
      ok, köszi, pont hogy blöffre tegyen azért nyitottam ekkorát, de fordítva sült el:]
      legközelebb valszeg mindig ugyanakkorát fogok nyitni... pl. itt mivel nagyon száraz és egy villian aki ráadásul shorti is kb fél potot...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      Hello,

Elég a standard nyitás, miért akarsz vele dobatni?
    • Csengele
      Csengele
      Black
      Köszönöm a kommenteket, leírtam miért nyitottam ekkorát, pont fordított gondolkodás miatt, kicsit gondolkodó játékosnak néztem és ezért feltételeztem ha sokat nyitok esetleg egy gyenge Aval callozhat, de ennyire nem kell túl bonyolitani a dolgokat valószínűleg... Tényleg ez járt a fejembe, mert folyamatosan lopkodtam itt is és mindig dobáltak std félpotbetre pl ilyen boardon... Ja és én ezt egy elég száraz boardnak néztem... és ha szett akkor azt gondoltam hogy cooller:] Ilyen stack ellen 11 dollár, soha nem dobnék TPTK-t ami lehet hiba... mondjuk a lineja nem gyenge, de láttam már sok érdekeset...
    • Jamm
      Jamm
      Bronz
      Regisztrált: 2007.11.05, Hozzászólások: 10.916
      3bet potban full stackért sem kell dobni, egy fél stacknek meg eszedbe se jusson :) Ha Ax van nála úgyis bekerül minden bármekkorát betelsz egyébként :)